Strimeri za stuku

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
sasats je napisao(la):
Jesu li te roditelji tako vaspitali da se ponasas kada ti se ne svidja nesto sto neko kaze?
Ne verujem da su ponosni na rezultate...
Prijavio sam ti poruku uredniku. Ocekujem reakciju .
Brale, ne diram ti familiju!
Zadudaraš FUJ.
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Ja moram da se ubacim, ne zbog toga sto znam Vladu, vec zbog toga sto sam jednom prilikom na isti nacin ulovio stuku, ne zavidne velicine od kakvih 800 grama, ne na flaj pribor ali na strimer, prilagodjen spin priboru, stuka je bukvalno nakon 3 minuta gledanja u stimer agresivno napala i usisala ga... Tome je kumovalo to sto sam ga pomerio za jedan santim, cisto da se pomeri... Ne prozivam nikoga, iznosim cinjenice, video dokaz nemam nazalost :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Tri minuta si merio ...nisi mrdao i uzivao u prizoru kako stuka stoji i posmatra tvoj strimer . Onda si resio da povuces i baaam. Ako sam dobro razumeo?
Ok . Malo neverovatno ali moguce.
Imam dva pitanja za tebe ...
Prvo. Zasto si cekao tri minuta? Zasto nisi posle par sekundi mirovanja povukao ?
Drugo . Da li verujes da je pauza od tri minuta bila presudna za taj ulov?
 

Ledeni_ junior

Senior member
Učlanjen(a)
21.04.2020.
Poruke
268
Broj reagovanja
34
Lokacija
Pozarevac
Nisam merio, odokativno.
Da nisam mrdao jer sam zeleo da vidim sta ce se desiti, iskreno sam mislio da ce da otpliva.
Ne, ne verujem, bio je pesudan trenutak kada sam pomerio strimer.
Jeste malo verovatno, ali itekako moguce... i da, taj dan sam video sve ukupno 12 stuka, potpuno letargicnog ponasanja, jedna velika oko metra, ali bez ikakve reakcije na provlacene varalice... Bese to 2 ili 3 april ove godine, taman zavrsile mrest verovatno.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Ledeni_ junior je napisao(la):
Ne, ne verujem, bio je pesudan trenutak kada sam pomerio strimer.
onda se verovatno slazes da to nije prezentacija i pravilo koju ces preporuciti kada neko potrazi savet? Ako bi nekoga savetovao da peca na tro ili petominutno cekanje , slazes li se da bi ga blago receno obmanjivao i pogresno savetovao? Moja reakcija nije u smislu da li je to moguce jer su moguce i neverovatnije stvari. Ja sam reagovao jer je delio pogresne savete ili srpski receno lagao coveka ...ako se razumemo?
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
sasats je napisao(la):
onda se verovatno slazes da to nije prezentacija i pravilo koju ces preporuciti kada neko potrazi savet? Ako bi nekoga savetovao da peca na tro ili petominutno cekanje , slazes li se da bi ga blago receno obmanjivao i pogresno savetovao? Moja reakcija nije u smislu da li je to moguce jer su moguce i neverovatnije stvari. Ja sam reagovao jer je delio pogresne savete ili srpski receno lagao coveka ...ako se razumemo?
Treba čitati ne vaditi iz konteksta.
Dok god ga gleda u šansi si!!!
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Markovic je napisao(la):
Probaj sledeći, put da strimer samo legne na dno i ne DIRAJ NIŠTA. Zna da ga uzme posle PET minuta.
Sve dok ga gleda u šansi si.
ne vadim iz konteksta vec citam da savetujes da spusti strimer na dno i ceka da mu stuka posle pet minuta pokupi strimer ....sto je nesto najgluplje sto sam cuo zadnje duze vreme ....
A sto se tice strucnosti  1985 sam upecao prve stuke na keder a pet godina kasnije poceo da  bacam varalicu i ulovio stotine komada na barama , sljunkarama , moravi , savi i dunavu ....dok nisam poceo da musicarim i cak jedno vreme na lokalnim plitkim barama hvatao stuke ,suncanice , grgece i crvenperke ....zato mi je i poznata prezentacija zaustavljanja varalice ili strimera a zatim animacija koja izaziva udarac kao sto je junior opisao ...samo sa razlikom da nije potrebno cekatii tri ili pet minuta vec je dovoljno nekoliko sekundi.
Ti druze ako ne umes da objasnis bolje nista ne pisi . Bolje tako nego da obmanjujes ljude ....a ako se nismo razumeli zasto mi nisi objasnio sta si mislio ...nego odmah na prvu ...smrdis i slicne reci? Stvarno si djubre od coveka
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.110
Broj reagovanja
1.145
Lokacija
Čačak
Ovo pisem kao obican ckan, ne kao moderator ili sta vec...

Sale, ocekivao si da ce da plane msrkovic, nemoj ga onda i prijavljivati.... Uspeo si u nameri realno

Markovicu, realno reakcija ti je na nivou deteta iz osnovne skole. Znam da imas istoriju sa saletom i samnom.... Ali da ovako reagujes na prvu ovo se ni nekom pubertetliji ne bi desilo... Mogao si to sa malo vise nivoa. Ovako nije zanimljivo.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
A mogao je da kaze .... sta se primas ? Salio sam se sa sa covekom a ujedno ocekivao ko ce da se upeca na komentar... ali mogao je i sojic da bude kapetan bele ladje ,ali je ipak sojic...
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
sasats je napisao(la):
ne vadim iz konteksta vec citam da savetujes da spusti strimer na dno i ceka da mu stuka posle pet minuta pokupi strimer ....sto je nesto najgluplje sto sam cuo zadnje duze vreme ....
A sto se tice strucnosti  1985 sam upecao prve stuke na keder a pet godina kasnije poceo da  bacam varalicu i ulovio stotine komada na barama , sljunkarama , moravi , savi i dunavu ....dok nisam poceo da musicarim i cak jedno vreme na lokalnim plitkim barama hvatao stuke ,suncanice , grgece i crvenperke ....zato mi je i poznata prezentacija zaustavljanja varalice ili strimera a zatim animacija koja izaziva udarac kao sto je junior opisao ...samo sa razlikom da nije potrebno cekatii tri ili pet minuta vec je dovoljno nekoliko sekundi.
Ti druze ako ne umes da objasnis bolje nista ne pisi . Bolje tako nego da obmanjujes ljude ....a ako se nismo razumeli zasto mi nisi objasnio sta si mislio ...nego odmah na prvu ...smrdis i slicne reci? Stvarno si djubre od coveka
Teško je da shvatiš proste rečenice? Zato tako sa tobom i komunicira.
Al ajde probaću.
Napisao sam " Dok god gleda strimer u šansi si"
To znači, da isprovocirana štuka koja je počela da prati strimera , znači da je zainteresovan i dokod ga gleda imaš šanse.To ne znači da baciš strimera u vodu i čekaš da se samaokači nego moraš prvo da je isprovociraš. Ovo je napisano, zato što je Silvio napisao da je odustala do same obale. Gde on verovatno nije imao više manevarskog prostora da cimka strimera. Moj savet je bio da proba da ne dira ništa i da je pusti da ga štuka gleda i šacuje pa čak i PET minuta. Ovo pišem jer sam to doživeo bar jedno 10 puta.
Ali avaj ti si smrda, pa vadiš iz konteksta.
Vidim da se i "razumeš" u štukolov veliki si "majstor" razne slike su okačio sa različitih  terena i ti i Oholi.
Bolje se vrati na štukolov plovkom lepše tije verujmi.
Ovo je  za tebe komplikovano zajebano mora da se uključi vijuga, iako je vooma prosta stvar cim-cim-cum, pa cimmmm-cimmmm, pa pauza, pa ponovo cim-cim-cum...
Ajd u zdravlje daleka ti komunikacija stobom i oholim.

 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Pod uslovom da ti nije neko drugi pisao ...ovo ti je najveci post u zivotu. Vidis kako na forumu jedan drugog unapredjujemo i napredujemo zahvaljujuci komunikaciji? Zato nemoj da budes bezobrazno govedo i lepo razgovaraj sa mnom. Prevazidji svoj manjak kulture i komuniciraj normalno.
U postu na koji sam reagovao saljivo uopste nije zvucalo kao sada . Ovo se zove vadjenje ili objasnjenje. Vadjenje ako si lupio glupost a objasnjenje ako nisi lepo objasnio. To si trebao da napises odmah i bez smrde i slicnih uvreda . Kulturno da mi objasnis . Uopste mi nije jasno zasto se tako bezobrazno ponasas ? Evo cak cu da prihvatim da znas da hvatas stuku i da si majstor prezentacije ali nisi lepo objasnio. Necu da te vredjam i osporavam kao ti mene.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Uspela ti provokaciju, shvatio sam da nisi za proste rečenice. Teškoj da se shvati kad je prosta rečenica?
Lepo napišeš da ne razumeš i onda te udostojim proširenim rečenicama. Muka problem ne shvatljivo.
Ti i dalje piši literarne sastave.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Opet ti po starom? Taman si lepo poceo i opet isto?
Zasto ne napises ...ok kolega...mozda nisam najbolje objasnio ali da si malo bolje citao i znajuci mene i moje rezultate iz ove oblasti mogao si da zakljucis sta sam zeleo da kazem. Ako ti treba objasnjenje u prezentaciji za stuku tu sam da pomognem....
Ovo bas zvuci onako profi. Citaj i uci markovicu . Na kulturan nacin me spustis i izvadis se iz gluposti od posta koji si napisao. Zasto ujedas kao kuce? Uzivo bas nisi nesto agresivan ...
 
Vrh Dno