STRIMERI ZA SULCA/MLADICU

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.099
Broj reagovanja
299
Lokacija
Svrljig
Čuj strimer  :doh: pa ovo je Seb kao novozelandski beli u trećem mesecu.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hehe ma to je inače jako malo materijala...samo izgleda bucmast kada je ovako suv...to ti je svega 12cm, komadić zonker trakice, tri perca marabuja i glava opet kao i rep od zonker trakice. Jednostavno i skromno a kako radi u vodi uffff....taman je za pola od toga u tekućoj vodi tanji i izgleda fantastično  :yeswink: Ma šalim se, ništa ovo ne valja ne vežite ga  nikako  :whistle: :bleh:
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Nenad Bugarcic je napisao(la):
Evo jos malo pa moji prijatelji polako put Mongolije i Huco Taimeni ih cekaju! Kad vec ne mogu sa njima bar da dam neki svoj mali doprinos citavoj prici! Pacov je po Ivanovim instrukcijama a ovaj pokusaj FireTigera je Profina ideja..
Misevi su bili vise nego dobri! Momci su imali preko 70 taimena a najveci je bio 135! Pitacu Ivana da mi dozvoli da postavim slike,a nimfaroseve cu postaviti cim ih dobijem,ako vec on sam nece!
Btw..poslednji dan pred polazak dadoh Riciju 2 gurglera napravljen od tanke trakice zonkera,beli i crni,zadnji dan je imao par komada i na njih! He..gurgler je cudo :yeswink:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
voli ih i ova nasa mladica....kolegi iz Kranja je jedna mladica raspalila po povrsinskom misu od jelenove dlake da je sve prstalo na povrsini  :yeswink:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
http://www.musicarenje.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=2128.0;attach=52658
Nenad Bugarcic je napisao(la):
Pacov je po Ivanovim instrukcijama.
Ovakav "pacov" me interesuje,Nešo daj mi neke podatke  :bye:
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma prosto! Pravis ga kao gurgler!
Rep kao sto vidis je na sajli i prvo njega vezes od nekog zonkera(vecerica ,zec..bilo sta) uhvatis foam(bar 5mm) i samo hvatas snopove elka koncem sa dva lagana namotaja i treci pritisnes jako da se elk okrene oko udice(kao hackle)i tako redom do kraja! Preklopis foam i gotovo! Stim sto smo koristili owner worm udice!
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Nenade, kakva je sajla koju koristis na ovom strimeru?
Kontam da ako je prejaka ne dozvoljava zonkeru lep rad a da ako je slabasna da se zadnja udica petlja i kaci o gurgler deo, zato te pitam... Hvala
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Moglo bi nešto elastičinje da se koristi,recimo upredena struna!
Hvala za info da imam okvirno koliko je to čudo,umjesto pacova uradiću dabra  :doh:
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
@vrana-stavljali smo sta smo imali :) ..u ovom slucaju mislim da je bila wolfram sajla!
@tomy-pletenica bi sigurno bila bolje resenje ali ideja je bila kada se vrate iz Mongolije da imamo te strimere za stuku ;)
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ali jos nesto Tommy..
Znas da je ovaj paRcov :) plivajuci!!! Mislim da ce intermedijalna struna da ga potopi!?!?
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Strimer bas obecava! Moze i paklar po slicnom principu da se veze komplet od krzna tako da... Hvala ti jos jednom
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.402
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Moram da priznam da mi nije bilo jednostavno da ocenim koliko materijala da koristim u kom koraku vezivanja. Mislim da sam donekle uspeo iako ga je negde previse a negde premalo. U svakom slucaju, lepo radi... 3 zgloba, nekih 20cm
 

Prilozi

  • 20151208_115220.jpg
    20151208_115220.jpg
    195,2 KB · Pregleda: 297
Vrh Dno