Štuka 2011.

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
                  Pao je otvor,lepo pre podne uz par manjih stukica!!! :yeswink:
 

Prilozi

  • IMG_3732.jpg
    IMG_3732.jpg
    107,8 KB · Pregleda: 385
  • IMG_3734.jpg
    IMG_3734.jpg
    150,2 KB · Pregleda: 380
  • IMG_3735.jpg
    IMG_3735.jpg
    154,8 KB · Pregleda: 401
  • IMG_3740.jpg
    IMG_3740.jpg
    340,5 KB · Pregleda: 398

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
lepo, svaka čast za otvor. Ja sam upravo obišao par voda i jednu gde nema lovostaja cele godine...tu sam vidio neke mini štukice i nisam ni hteo da vadim pribor iz prtljažnika. Ipak za mene nema štukolova do maja. Tk tada je kod mene otvor. Do tada šaran i pastrmka su mi u ponudi. U ponedeljak idem ili na savu ili na jezero...do tada neka moje štukice miruju :p
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ma pametno Sebastiane  ,ni ja ih nebi dirao nego ovde prosto ne znaš kakvoj ribi bacaš ,mušičarenje se svodi na bacanje na slepo ,znaš kakve su mutljavine od vojvodjanskih voda pogotovo sada u proleće  ,Jedino kako možeš koliko toliko da sprečiš napad manjih riba je da staviš neku strimerčinu od kakvih 25 cm ali onda je i pitanje da li bi nešto uopšte izmušičario na našim divljim i prilično opustošenim vodama i za celu godinu dana .. Ja se držim strimera onih od kakvih 12-15 cm ,kao neka zlatna sredina kvrcne mi i manja riba ali uvek imam nadu da će da drmne i neka big-mamara !
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Bravo, ja cu morati da sacekam zbog obaveza, ali ne pamtim godinu kada nisam izasao 1vog aprila na stuku. Nece mi se ponavljati obecao sam si  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Šone je napisao(la):
Ma pametno Sebastiane  ,ni ja ih nebi dirao nego ovde prosto ne znaš kakvoj ribi bacaš ,mušičarenje se svodi na bacanje na slepo ,znaš kakve su mutljavine od vojvodjanskih voda pogotovo sada u proleće  ,Jedino kako možeš koliko toliko da sprečiš napad manjih riba je da staviš neku strimerčinu od kakvih 25 cm ali onda je i pitanje da li bi nešto uopšte izmušičario na našim divljim i prilično opustošenim vodama i za celu godinu dana .. Ja se držim strimera onih od kakvih 12-15 cm ,kao neka zlatna sredina kvrcne mi i manja riba ali uvek imam nadu da će da drmne i neka big-mamara !

ma znam ja kako je tamo kod vas...a te dužine i ja forisiram u proleće. Ove velike kasnije i posebno u jesen. Nije da ne bacam te velike strimere i sada u proleće ali to je ipak veoma retko.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Brate voleo bih ono da nekako mogu da izbegnem da mi ne čačkaju strimere štuke barem ispod 50ak  cm ,bezveze ih bockam a iskreno nisu mi neki filing na štapu #9 ...
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
A ti kreni sesticom.....daj meni devetku,za Karas i njene stuje.... :eek: :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
tomose ,aj važi dogovoreno  ,hoćeš i čekrk ?

aprilili li  :hammer:  :D

___________

SaleGuitar  your fly fishing sucks ! You should  quit it !  :D  :hammer: :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kakvu pštuketinu sam ja danas zakucao ljudi....udarila na živu deveriku od 1kg, kada ja povukla pampur čuo se plop ko čep od šampanjca kada izleti...slikao nisam jer mi se nije dalo, bitno da sam je kokno i dao preparirati pa da je nataknemo na zid dnevne sobe...ravno 125cm dužine  :smoke:  a bilo je i 10kg manjih štukica na sitne kedere, prave porcijašice 25 - 30cm uf kakav je to bio roštilj  :drool:

to je pravi otvor sezone na štuku  :smoke:
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
:D :D :D
Rekoh sebi,ovo je sigurno neki novi seb. na forumu....ne,ne nije to onaj koga znamo.... :hammer: :hammer:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sebastian je napisao(la):
kakvu pštuketinu sam ja danas zakucao ljudi....udarila na živu deveriku od 1kg, kada ja povukla pampur čuo se plop ko čep od šampanjca kada izleti...slikao nisam jer mi se nije dalo, bitno da sam je kokno i dao preparirati pa da je nataknemo na zid dnevne sobe...ravno 125cm dužine  :smoke:  a bilo je i 10kg manjih štukica na sitne kedere, prave porcijašice 25 - 30cm uf kakav je to bio roštilj  :drool:

to je pravi otvor sezone na štuku  :smoke:

bas steta sto si se salio  :'( ja vec planirao da te kontaktiram da zajedno obidjemo tu vodu  :smoke:
 
Vrh Dno