Štuka 2013

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.315
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
prva pa prava, danas na Drniću, jedna neuspješna kontra, jedna otpala trenutak nakon kontre, i ova, ispratila streamer 10-tak metara kroz pličak i konačno primila kod najfinije mogućeg cimanja streamera od polar fox-a na samom dnu na 7-8 metara od mene... u ful bistroj vodi... u 35 cm vode :drool:



p.s. izgleda da je malo propala u kilaži od prošlog ljeta  :bye:
http://img571.imageshack.us/img571/6994/106portret.jpg
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Svaka cast na ribi...kod nas su ovakve retke pogotovo na fly.pribor.....ajde uslikaj baru ako ti nije.roblem da vidimo kako izgleda...
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Gegula, Drnić je jezero: http://www.zsrk-djurdjevac.com/drnic.php
http://www.boilieacademy.com/forum/84-2011/9091-qdrniq-biser-u-srcu-podravine.html?width=4
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.315
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
Samo su prošle godine uništili bagerom prirodno mrijestilište ribe - otok prepun vrba i trske koji je većinu vremena bio u večem dijelu poplavljen, da bi dobili dvije šaranske pozicije više i sad štuke traže zaklon u čistom šljunku, umjesto u potopljenom vrbaku...  :'(
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
pa jbg,moraju da se zadovolje svi kriterijumi a o ribama i mrestilistu ne razmisljaju....
 

Mlinka

Full member
Učlanjen(a)
10.03.2011.
Poruke
642
Broj reagovanja
1.315
Lokacija
Đurđevac, Podravina, Hrvatska
dvije današnje:
prva uzela crveni wolly buger namijenjen šaranima, poslije drila od dobrih 5 minuta, nekim čudom nije uspijela pregristi fluorokarbon
skorometar1.jpg


druga ulovljena na viđeno

velikay.jpg




i dvije od pred neki dan:

zadnja.jpg


sve na klasu #5,  :smoke: uživancija od drila
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Da se i ja pohvalim sa par stukica  :D Godinu dana sam vezbao pa sam sad poceo malo i da pecam  :smoke:
 

Prilozi

  • Fotografija0125.jpg
    Fotografija0125.jpg
    204,6 KB · Pregleda: 354
  • Fotografija0126.jpg
    Fotografija0126.jpg
    286,9 KB · Pregleda: 346

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
smoker13 je napisao(la):
Da se i ja pohvalim sa par stukica  :D Godinu dana sam vezbao pa sam sad poceo malo i da pecam  :smoke:
ako si zbog ovog vezbao godinu dana,bolje da nisi ni poceo vezbati!!!evo gledam ovih dana kod mene u Novom Sadu na kanalu u sred grada,stuka se fenomenalno izmrestila...epilog...pune cuvarke stuketina od, brojkom 10 cm i slovima deset santimetara odnose se se kucama...ja i dalje imam znak pitanja iznad glave...zasto,kome,zbog cega....hocu da popizdim vise....kad ce da uniste to malo jos ribljeg fonda pa da se vise ne nerviram.... :hmmmm:
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.153
Broj reagovanja
1
Lokacija
Doboj
Kako možeš tako odbrusiti čovjeka,jel on bira sta ce uhvatiti?! Ako je uhvatio ove dvije gloce, ne znaci da je dzaba vjezbao i pripremao se.. uhvatice i one veće :yeswink:
 
Vrh Dno