ŠTUKA 2020

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Milanče je napisao(la):
Ova je na fotkama živa živcata. I koliko znam ovu ekipu puštena nazad dok je neki mesar ne odnese... Jes se malo unakazila na strimera...
P.S. Trebali su zube da joj operu pre fotkanja  :D
procitaj post koji si napisao inspirisan mojom fotografijom ...
Milanče je napisao(la):
A slika je mesarska - to je jedini opis za nju. Nigde tu nema ni mušičarenja ni opisa reke, pecanja, strimera, zamaranja... Ni pribora ni vremena ni mesta ni tehnike vođenja. Ništa - samo meso.
Ako ti još uvek nije jasno pogledaj Zvezdanov post malo ranije u toj temi. TO je mušičarenje - a ovo mesarenje. I tome nije mesto na ovom forumu!!!
moja slika steti ugledu foruma i mesarska je ? A ove sa krvavim ribama su ti ok jer znas ekipu? Nista ste ljudi ...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Milanče je napisao(la):
Priznajem, komentari su mi malkice oštriji.
Verovatno zato što ovaj forum smatram kao mesto za promociju onog najlepšeg što mušičarenje jeste. C&R, barbless udice, fini pribor, čuvanje reka i njihovih obala, druženje sa bliskim osobama, džentlmensko ponašanje na vodi...
pretpostavljam da se ova stuka ovako upropastila na barbles udicu ...ali ekipa je ok i nema veze
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Kuku šta je krvava.
 

Prilozi

  • IMG_20201108_135211_copy_800x600_2.jpg
    IMG_20201108_135211_copy_800x600_2.jpg
    95,1 KB · Pregleda: 67

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Klasicna mesarska slika. Nista sa slike ne asocira na musicarenje. Nema strimera , nema stapa, nema ni musicarskog prsluka ...kombinezona. izgleda kao da se autor presvukao posle ribolova i slikao sa ulovom. Riba bas tako i deluje ...suva ....ali ako milance kaze da je ok ekipa onda nema problema . Necu da otvaram temu i glasanje za krvave i suve stisnute za gusu ribe
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
sasats je napisao(la):
..Riba bas tako i deluje ...suva ...

Izgleda nikad nisi pipnuo vlažnu ribu... Očni lekar ti je sigurno neophodan, za ostale ne znam...
 

Prilozi

  • kapi.jpg
    kapi.jpg
    19,8 KB · Pregleda: 56

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Milanče je napisao(la):
Izgleda nikad nisi pipnuo vlažnu ribu... Očni lekar ti je sigurno neophodan, za ostale ne znam...
ruka je suva i riba je suva . Pogledaj ledja ribe. Zasto ne odglumis bar jednom coveka i budes realan? Ovaj lik u beloj majici i paticicama nije sigurno slikao tek ulovljenu ribu. Ako je on ulovio vec je dugo mrtva ...a ako je ovaj drugi lik upecao a on naleteo slucajno i onda su zapoceli foto sesn ...na delu je maltretiranje ulovljene ribe koju su navodno vratili a bolje da nisu .
Da sam ja autor ovakvih slika vec bi mi drugu temu otvarao sa glasanjem ...budi bar malo covek i bar kazi....markovicu , bravo za ulov ako je tvoj ...ali nisu bas primerene slike za forum i osetljivu musicarsku publiku....to bi bilo minimum minimuma da ispadnes realan kako volis da se predstavljas.
Da ne zaboravim....markovicu ...bravo za ulov  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Pa jesi li ? Ili se slikas sa tudjim ulovom ....egoisto....?  :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Bilo bi korektno da se clanovi koji su komentarisali moje ruzne slike ukljuce u diskusiju ....i kazu nesto?....krvave ribe , suvise dugo slikanje i maltretiranje ulova sa nepoznatim ishodom, nanosenje stete forumu i koncepciji musicarenja ....i tako to...?
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Opa!!!! Komplikovane reci !!! :tbumb: bravo.
Svaka cast i tebi i miti kada ste moje slike analizirali i donosili zakljucke o meni. Vidis kako dodje i tvoje dupe na rende .....mesaru, egoisto  :D krvave ribe kacis po forumu  :mad:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Ocigledna je razlika izmedju tri mrtve ribe koje nisu mogle biti uhvacene odjednom, slikane u zahvatu "prst u skrge" i jedne ribe pravilnog drzanja za fotografiju koja ocigledno nije suva...sve ostalo je nagadjanje i frustracija od ranije

Mozda bi mogli da pocnemo da otvaramo pandorinu kutiju pa da napadamo kolege bez kacenja ikakvih slika...

Bravo za ulov i javljaj Kragujevcanima kad proradi na Mlavi  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Markovic je napisao(la):
U braleeee....
Ti tešku bolest imaš
Jesi bre najlon kesa!!!
decko, molim te nemoj da me vredjas .  Ponasaj se normalno . Samo jednom cu da te zamolim . Ako nemas sta da mi kazes nemoj nista da pises . Necu da ti tolerisem uvrede.
 
Vrh Dno