ŠTUKA 2020

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Strasni, na mojoj slici su tri mrtve ribe . To je cinjenica.sve je regularno zakonski ali nije sa eticke musicarske strane u redu okaciti na forum takvu sliku.
Ovde imas dve slike sa krvavom ribom i jos nekoliko standardnih slika. Sta je po tebi na ove dve slike u duhu foruma i musicarenja i c&r filozofije? Da budes posten i da mi kazes ? Da ne poznajes autora i da ne poznajes ni mene ...da te sada postavimo za urednika sta bi ti u skladu sa tvojim vidjenjem koncepcije foruma i filozofije musicarenja , ne slikanja ulova , oslobadjanja bez kontakta rekao da neki pera peric okaci ovakve bezveze krvave slike?
P.S.....mozda gresim i izvinjavam se ako nije  jer se ne vidi ostro....ali meni ovo na donjoj slici u gajbi lici na mrezu.
 

Prilozi

  • IMG_20201108_145631_copy_800x845.jpg
    IMG_20201108_145631_copy_800x845.jpg
    160,9 KB · Pregleda: 40
  • IMG_20201108_135252_copy_800x600.jpg
    IMG_20201108_135252_copy_800x600.jpg
    112,8 KB · Pregleda: 46

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Na srednjoj slici na skrgama je nesto sto meni izgleda kao ugrusak krvi.... Za ugrusak treba vremena.....

Samo primecujem....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
sasats je napisao(la):
decko, molim te nemoj da me vredjas .  Ponasaj se normalno . Samo jednom cu da te zamolim . Ako nemas sta da mi kazes nemoj nista da pises . Necu da ti tolerisem uvrede.
E jebiga, sad mi i komplimente deliš.
Hvala za dečko.  ;)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Markovic je napisao(la):
E jebiga, sad mi i komplimente deliš.
Hvla za dečko.  ;)
samo se civilizovano ponasaj i nemoj da mi ni na cemu zahvaljujes. Kada popizdis mnogo , nemoj da vredjas jer se tako odajes da si pukao ....to bi trebalo da znas kao stari forumas .
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Evo za zlotvore i dva "LABUDA"
 

Prilozi

  • IMG_20201110_182744_copy_600x847.jpg
    IMG_20201110_182744_copy_600x847.jpg
    118,1 KB · Pregleda: 32

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Jeste stuka zilava riba . Moze dugo van vode da izdrzi ...ali ti si je terao kao biciklu.  :D jel imas jos slika?  :D
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
sasats je napisao(la):
Strasni, na mojoj slici su tri mrtve ribe . To je cinjenica.sve je regularno zakonski ali nije sa eticke musicarske strane u redu okaciti na forum takvu sliku.

E ovo je sustina celog problema i bezveze smo se mlatili u nadpisivanju i nadmudrivanju, niko ne spori tvoju vestinu ali je zloupotrebljena za izlov ribe koje je evidentno sve manje i bar od nas musicara se ocekuje da je vratimo u duhu same vestine i pristupa ribolovu. Kriti se iza zakonom dozvoljenog minimuma je licemerje na praznim vodama posebno za nas MUSICARE. Posebno osudjujem zelju da gurnes prst u oko opet izmisljenim oponentima i izazoves burnu reakciju koju si i ocekivao i prizeljkivao. Smatram i da je Markovic uradio slicno iz njemu znanog razloga... Licno mi smeta svaki izlov ribe kakva god da je i kolika god da je jer je nema i sluzi mi samo za hobi, sa druge strane povredu ribe se trudimo da svedemo na minimum i zato skracujemo ili izbegavamo slikanje, krace zamaramo jacim priborom, prihvatamo ribu gumenim meredovima, koristimo barbles udice i ako se neka bas povredi sta cemo, desava se, zato su tu i za to sluze i niza su stvorenja od nas ali necu ja ciljano da je mrcvarim...

Da plasticno objasnim, jedem svinjetinu ali necu svinju sutirati pre klanja niti cu je klati tupim nozem nego odradim ono zasta sluzi i gotovo. Od mojih drugara, kolega i vec sad i prijatelja musicara niko nikad ne nosi ribu i gnusamo se i kinjimo svakog ko to radi jer smo okruzeni praznim rekama i svaki izlov bilo koje ribe je jedan izlazak na vodu manje, ko ima love oticice tamo gde je ima, a ko nema shvatice da je odsekao zadnji cm grane na kojoj se q..cio dok se njihala...
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Strasni, sve si lepo napisao i slazem se sa tobom....mada ponekad radim drugacije ...ubijem ulov ...
Sve si lepo napisao ali na moje pitanje nisi odgovorio i opet si pricu vratio na moju sliku.
Kako komentarises krvave slike , ribu ulepljenu u lisce koju dva lika stezu za gusu ? Kako komentarises suvise slikanih slika ....predugo slikanje ? Slike bez stapa , strimera ? Bez asocijacije na musicarenje na musicarskom forumu? Napisi bar da je mnogo bolja od moje slike jer ako je za verovati riba je pustena i postoji sansa da je prezivela ...ali priznaj da nije korektan odnos prema ulovu i u skladu sa musicarskom filozofijom koju zastupas....nek moja slika ne valja 100% ali ni ove ne valjaju bar 50....
Zasto je tesko biti realan?
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
sasats je napisao(la):
Jeste stuka zilava riba . Moze dugo van vode da izdrzi ...ali ti si je terao kao biciklu.  :D jel imas jos slika?  :D
E brale..." ne zna matematiku al da tera bicikl zna".
Izgleda da se zakuvava sa štukam, planirajte dolazak.
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Samo ih vozi nemoj da ih zalis  . Ako te neko razume to sam ja ....stari mesar i egoista .  :tbumb:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
sasats je napisao(la):
Strasni, sve si lepo napisao i slazem se sa tobom....mada ponekad radim drugacije ...ubijem ulov ...
Sve si lepo napisao ali na moje pitanje nisi odgovorio i opet si pricu vratio na moju sliku.
Kako komentarises krvave slike , ribu ulepljenu u lisce koju dva lika stezu za gusu ? Kako komentarises suvise slikanih slika ....predugo slikanje ? Slike bez stapa , strimera ? Bez asocijacije na musicarenje na musicarskom forumu? Napisi bar da je mnogo bolja od moje slike jer ako je za verovati riba je pustena i postoji sansa da je prezivela ...ali priznaj da nije korektan odnos prema ulovu i u skladu sa musicarskom filozofijom koju zastupas....nek moja slika ne valja 100% ali ni ove ne valjaju bar 50....
Zasto je tesko biti realan?
povlacim ovaj post. Necu da te dovodim u neprijatnu situaciju. Ja insistiram da budes posten a markovic treba da te vodi na pecanje . Ispostuj njega , ne pisi nista i idi na pecanje . Nista nemamo ni ti ni ja od toga da budes iskren na forumu. Pozdrav
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Problem je sto se svi sa foruma dugo znamo, mnoge slike su izgubljene i steta je jer bi tu bilo jos tvojih ulova na niz i red mimo protokola...zato je i usledila navala na tebe jer pistoji istorijat na koji se dugo cutalo.

Koliko se secam i sa tobom sam pecao i to mi ne smeta da kazem sta mislim ni javno ni u 4 oka, mudro bi bilo da ohladis par postova jer si ozlojedjen i ne reagujes zrelo, vec ulazis u provokacije i pecas se...

Na gluposti koje si pisao dok smo se ranije prepucavali nisam reagovao jer su gluposti pa necu ni sad.
 

Zulu iz Kulu

Newbie
Učlanjen(a)
21.11.2020.
Poruke
3
Broj reagovanja
0
Pozdrav ljudi, trebala bi mi mala pomoc, posto nikad nisam imao dodir sa ovom vrstom pecanja, da li neko moze da me usmeri sta bi mi sve trebalo za moj prvi musicarski komplet ( stap, cekrk, beking, kanap predvez)? Koje velicine sta da gledam na sta da obratim paznju? Pecao bi stuku i basa na velikom backom kanalu i ponekad na dunavu.  :-\
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.302
Broj reagovanja
201
Lokacija
Zvornik
Štap klase 6 do 7,struna.čekrk u tom rangu.Zavisi od dubine na kojoj su.Ako uzmeš tonuću strunu ne možeš popere i slično.
Sa ovom klasom možeš i bucova a ko imaš i smuđa i njega.Sve zavisi od terena gdje bi ih tražio.
 
Vrh Dno