Suva, mokra, nimfa ili strimer?

Šta će biti Vaš favorit na otvaranju sezone 2011?

  • Suva muva

    Glasovi: 1 4,2%
  • Mokra muva

    Glasovi: 3 12,5%
  • Nimfa

    Glasovi: 14 58,3%
  • Strimer

    Glasovi: 6 25,0%
  • Macola od 3 i više kila

    Glasovi: 0 0,0%

  • Ukupno glasača
    24
  • Anketa je zatvorena .

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
prosle godine sam nekoliko puta bio na rzavu odlicna reka a ribe ima, naravno tezi deo posla je pronaci je....ali kad se nadje onda se lovi. cini mi se da je lipac nadvladao pastrmke u rzavu, na 10 lipaca mozda mi ddodje jedna pegava
 

tihi

Newbie
Učlanjen(a)
06.03.2011.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Suva za ljubitelje sitnog klena,u tisacima i rukavcima J.Morave brojna jata sitnijih klenova a ima i lepih komada tzv. porcijasa trenutno izlaze u plicak,oko sprudova i sl. gde su lak plen grabljivicama,prvenstveno stuka a i njima su lak plen velike kolonije priobalnih mrava,pa im upravo i taj insekat dolazi glave,udice od 14-18.Prekjuce sam ,po vetru  za kratko vreme ostvario lep ulov koji naravno nije zavrsio u cuvarci jer sam do kraja lovostaja pripadnik C&R na ovu lepu ribu.
...naravno sto se pristupa tice,probajte zabacaje sa obale,po mogucstvu sto dublje a ako mora iz vode u obzir dolaze iskljucivo sto dalji zabacaji
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Lovostaj za klena  tek sledi od 15.april-31.maj verovatno si mislio na neku drugu vrstu, druze tihi. :doh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
teško bi predvidio jer ne znam gde ču najviše da lovim i u kojem delu godine i šta...ali kod mene če verovatno prevladati strimer  ;)

 
Vrh Dno