suve muve - ideje

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
evo nešto što ja prvi put vidim, čini mi se kao vrlo zanimljiva mušica
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hahaha  :D :D :hammer:
ma znao sam da će ti se dopasti  :hammer:

------------------------


Evo, da popravim stvar...slika je sa norveškog ff foruma http://fluefiskesiden.no/
 

Prilozi

  • evo je.jpg
    evo je.jpg
    73,3 KB · Pregleda: 212

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Kako ce ovo da lezi na vodi?Dali je sisano pero sa gornje strane?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
pero je šišano a kako će da leži ne znam, ja mislim da bi trebalo IPAK normalno da legne...i meni se ovo pitanje pojavilo ali mislim da bimoralo biti ok...ali iskreno ne znam...nadam se da je netko od nas već nešto ovako probao pa bi možda i mogao podeliti iskustva.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.874
Broj reagovanja
185
Lokacija
Kragujevac
Sintetika od uckura pliva jako dobro, nista drugo na samoj musici ne postoji sto bi ucinilo da ova musica ne legne lepo na vodu i ulovi pstrrmku, ima doru siluetu i po mom misljenu moze da bude lovna u datom trenutku. Takodje mislim da oblik udice nece uticati na lovnost.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Meni izgleda grozno i ne vidim ništa zanimljivo (ili bolje) na njoj. Nikada je neću vezati. Inače super sajt, znam ga poodavno!!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
meni je zanimljiv način vezanja zbog udice e sada to da nije baš neka lepota to se slažem  :D ali ja vidim tako nešto prvi put pa mi neobično i zanimljivo. Sumanjam da ču sada posebno da kupujem ovakve udice samo da bi probao ali reko' možda je več netko od forumaša probao pa da čujemo... :lol:
 
Vrh Dno