Suve muve (razno) ...

maxfly

Senior member
Učlanjen(a)
22.10.2010.
Poruke
383
Broj reagovanja
13
Ako ne znaš šta ćeš sa mušicama, slobodno pošalji koju.  :D
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Fallschirmspringer - Partridge SLD Fine Dry #12 - Veevus Body Quill u telu me jednostavno obara! Fantastican materijal.


 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Lakiras li telo? Trebalo bi ako ne.... Parasut bi trebao vezivati sa tanjim koncem. Bolje sve legne. Ako vokis da gledas, skoro sam vezivao vise muva I okacio klipove na yt.. Mozda bude od pomoci.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Nisam ih lakirao, iskreno mi nije ni palo na pamet - a i svidele su mi se ovako. Konac je 10/0 Veevus, ne smem tanje jer mi se kidaju - vucem k'o manijak!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Body qull ume da bude preosetljiv na zube.... A ako jedno vlakno ode, ode cela muva

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nekako mi daleko to pero otislo i cudno namotano. Treba blize telu. Sto se tice konca Oholi je u pravu treba tanji. Al nije lose  :tbumb:
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Namotao sam samo par krugova a jedna strana hackle-a je ocerupana da bude skroz tanko i retko. Hackle je iskrivljen na gore dok sam je namestao za slikanje. Ne namotavam uz telo vec hocu da glava i grudi utonu, samo par isperaka dodiruje povrsinu a rep drzi sve u tom polozaju. Nije za izlozbu, niti mi je estetski ideal izgled tudjih musica a najmanje bilo kakvi postavljeni standardi. Pliva savrseno stabilno, upravo kako hocu a to mi je jedino relevantno.





 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Fascinantno je sto 90% ljudi veruje da ce musica kako pliva u casi plivati i u reci. Ne odnosi se samo na tebe Neo.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Odnosi se na 90 posto ljudi [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.697
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Moje viđenje. Čim se cdc bude nakvasio mislim da ta količina hacklea neće moći da drži u iole bržoj vodi mada sve je to nagađanje. Mene čudi zašto si namerno odabrao da napraviš toliki razmak između grudi i hacklea kada taj polozaj insekta sa repom gore glavom blago nagnutom dole nije prirodan. Jedino ako imitira insekta koji se davi a sa manjkom hacklea vrlo verovatno da će tako nešto i da bude kada krene da tone. Možda je pak to i dobitna kombinacija javi kada probaš.
PS
Hteo sam da obrišem suvišno je komentarisati nego neka, uostalom to je forum
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Sve izreceno potpunotno tacno, svaki komentar dobrodosao ali... nemam sta da mislim vec znam da ce isto tako da pliva jer je jezero savrseno mirno i kao staklo glatko. Razmak nije tooooliki, mali je ali bi ga neko verovatno jos smanjio tj. potpuno izostavio. Zaista je nebitno kakva je musica, koje velicine, boje, kakvu siluetu ima ili kako stoji na vodi, ovde ribe skacu i na suvi list kad padne sa drveta.

Planinsko jezero na 1700 metara visine, raj na zemlji - nepatvorena priroda u punom sjaju. Potoci koji se ulivaju u jezero imaju kvalitet pijace vode. Ribe ima u neogranicenim kolicinama.







 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Pa sta se mucis onda stavis koricu hleba i vozi  :hammer: E ako je jezero onda moze da prodje. Inaca iskreno na reci ne znam koliko bi plivala.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.697
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Jezero na slici izgleda prelepo verujem da je uživo tek prizor za oko i dušu
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Prizor je da zajebes sve i odes da zivis tamo

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 
Vrh Dno