Suve muve (razno) ...

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Upravo za takvu vodu sam je i planirao! Nadam se, nadam.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ja bih samo fazana izbacio iz repa za suve.... Osim ako ne dodas nesto sto ce stvarno imati ulogu repa. Tipa pomesas petla i fazana.... Microfibets i fazana....
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Ja bih samo fazana izbacio iz repa za suve.... Osim ako ne dodas nesto sto ce stvarno imati ulogu repa. Tipa pomesas petla i fazana.... Microfibets i fazana....
Kod crvenih je petao, zbog čega Vlad? Slažem se da ima senzitivnijih tanjih materijala, ali on nekako brzo legne na udicu, češće ga uništi riba to jeste problem
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Rep na suvima je da pridrzi muvu, da bolje pliva... Polozaj kao kad je bacis na sto manje vise.
Generalno rep ne treba da utone. Fazan je premekan da pridrzi muvu.. Nekad naravno namerno stavim bas mekan rep da bi utonulo....

Drugi razlog je trajnost.... Tj kratkotrajnost fazana... Petao je keva za to.
Coq de leon je meni najbolji materijal za repove suvih muva.... Al preskup.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Rep na suvima je da pridrzi muvu, da bolje pliva... Polozaj kao kad je bacis na sto manje vise.
Generalno rep ne treba da utone. Fazan je premekan da pridrzi muvu.. Nekad naravno namerno stavim bas mekan rep da bi utonulo....

Drugi razlog je trajnost.... Tj kratkotrajnost fazana... Petao je keva za to.
Coq de leon je meni najbolji materijal za repove suvih muva.... Al preskup.
Slažem se sa svim, lak je za montažu pa ga zato koristim, ali ima i mana kao što si naveo✍️👍
 

Stars Member

Newbie
Učlanjen(a)
31.03.2015.
Poruke
9
Broj reagovanja
16
Mnogi zamjeraju sto nemaju naglasene grudi ili sto nijesu na ravnoj udici, ali su se meni mnogo bolje pokazali ovakvi...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ekstra su. Kad pogledas prave insekte ni oni nemaju prejak kontrast grudi i tela.... Niti su grudi mnogo deblje... Kremkasti mi se najvise dopada
 
Vrh Dno