Taimen

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Jel narucivao ko iz Taimen-a I kakva su iskustva, I koliki je shiping za narucivanje tube za stap..I narucuje li ko sta uskoro videh Rod tube Simms pa bih da narucim pa da se talimo za shiping  :bleh: :bleh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.172
Lokacija
Čačak
narucivao sam ja. Korektni su. Meni je shipping bio dzabe....bila lepa porudzbina. Imas uslove na sajtu
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
Pa sad gledam 64eura kosta I shiping ako dobro citam oko 30e..e sad jos nasa carina ode to u klinac naravno ako sve dobro racunam
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.117
Broj reagovanja
1.172
Lokacija
Čačak
izvini pomesao sam se. Meni je to poslato u nemacku bilo pa drugar doneo....izbeegao sam i carnu tad....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.278
Broj reagovanja
318
Lokacija
Beograd
E moj Oholi bio je znaci Svabo deka xaxaxxaxa..snasao sam se :) ispasce mi mnogo povoljnije :)
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
Stara nova tema... jel poručivao neko skoro nešto od taimen-a? interesuje me do koliko mogu da poručim da izbegnem carinu, ako uopšte postoje neka pravila.

Hareline extra select craft fur - na taimenu košta 1.99e, u timefly kod nas 679 RSD i nemaju boje.

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.716
Broj reagovanja
1.018
Lokacija
Svilajnac
Kupio sam ja prsluk nedavno ali su mi slali kod komše u FR da ne plaćam carinu i PDV. Robu šalju iz Poljske brzo to stigne za 5 dana je bilo na adresi. Koliko se sećam kada firma šalje do 50€ nema carina a fizičko lice do 70€ skoro smo nešto vodili polemiku na forumu pa sam tamo tačan podatak napisao možda sada grešim, podatak sam iskopao sa sajta carine ili slično. Taimen ne šalje kao fizičko lice tako da do 50€ nemaš carinu. Preko se ne isplati nakalemiće ti carinu i PDV i ode to na previše.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Kod Taimena redovno poručujem do 50 e i nemam nikakve probleme sa carinom. Skoro sam poručio i narudžbina je prelazila 50 e, tačnije bila je 69e. Molio sam ih da sa paketom ne šalju profakturu ali nisu pristali na to već su je poslali. Ali imao sam sreće, paket je stigao bez dinara plaćene carine ili PDV-a  :smoke:, naleteo na nekog dobrog čiku na carinu.
 

beelack

Senior member
Učlanjen(a)
31.08.2018.
Poruke
156
Broj reagovanja
11
eee, super, hvala za informacije!  :tbumb:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Planiram da kod Rudi Hegera poručim neki materijal, kakva su vaša iskustva sa njim? Da li šalje profakturu uz paket, koliko je poštarina?
 
Vrh Dno