Tajne musicarenja

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Proveravam stalno. Piše samo da je prijem u Subotici 8.5. I ništa drugo. Čuo sam se danas sa čovekom koji je poslao. Proverio on, i kaže da je neki problem u pošti. E sad koliko treba vremena da preporučena pošiljka stigne do Kga... To ne znam.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.698
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Videh temu dok sam tražio nešto drugo, tražio sam je i znam da je gotovo nemoguće doći do knjige jer se ne štampa neko vreme a ko je već ima čuva je u kolekciji, ima je samo biblioteka u BG i Ćupriji i ne može se iznajmiti nego samo na licu mesta čitati. Prošle godine sam je da kažemo digitalizovao slikajući u biblioteci i napravio sam PDF pa ko ulazi u musicarske vode vredi pročitati, link na dropboxu

https://www.dropbox.com/s/bv28xc1ayt2a0u0/Tajne%20Musicarenja%20-%20Jovan%20M%20Petrovic.pdf?dl=0
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Svaka cast. Hvala

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Odlicno ovo ke super, malo sam nesto procitao i budem si sve dao isprintati pa cu si napraviti knjigu jer je predobro
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Ja saljem knjigu ko hoce da je procita Ali pod uslovom da mi je vrati jer mi je poklon od dobrog drugara!!!!
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.698
Broj reagovanja
1.000
Lokacija
Svilajnac
Molim vas kolege koji imate ovu knjigu u digitalnom obliku, pdf formatu, ako bi bili toliko dobri da ponovno postavite link za preuzimanje ili da mi pošaljete na mail
[email protected]

unaprijed hvala!
Skini je sa mog dropboxa jos uvek funkcionise link. Ja sam je slikao u biblioteci jedva sam nasao ali je sasvim prihvatljivo za procitati.
 
Vrh Dno