Tajne musicarenja

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Još nekoliko knjiga "Tajne Mušičarenja" Jovana M.Petrovića po popularnoj ceni od 1.500,00 sa poštarinom. Požurite!
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Sve su knjige našle svoje nove vlasnike. Nema ih više u prodaji.
Pokušaću da ih ponovo nabavim.
Bistro!
 

shomi

Senior member
Učlanjen(a)
29.08.2006.
Poruke
205
Broj reagovanja
0
Da li su to replike knjige, tj. fotokopije, koje su umnozene zarad profita odredjenih grupacija ljudu koji su skloni novcu, ili je to orginal, i u koliko je primeraka stampan ako je orginal, drugarski pozdrav....
 

Areal

Newbie
Učlanjen(a)
04.08.2009.
Poruke
5
Broj reagovanja
0
  Imao sam privilegiju i zadovoljstvo da tu knjigu kupim od počivšeg Jovana M. Petrovića, a po posveti vidim da je to bilo 15.Maja 1996 god. Skoro sam siguran da bi mu sada bilo drago što će njegova knjiga, makar i na ovako sraman način ( jasno je da su pokradena autorska prava ) doći do novih ljubitelja najplemenitije varijante ribolova.
  Original koji posedujem izdat je od strane OOSR " MLAVA " Petrovac, štampan je u tiražu od 2.000 primeraka u GIRO " Slovo " Kraljevo. Interesantno je da je sve ilustracije, uključujući ovu najpoznatiju naslovnu radio sam JOVČA kako je često skromno i neposredno umeo da se predstavlja.
 
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Polako momci sa donosenjem ovako brzih i neodmerenih zakljucaka......neozbiljnih zakljucaka!!!!!!!
Knjiga koja se pominje je izdanje "SVJETLOST-i" iz Sarajeva,stampana 1990 u tirazu od 5000 primieraka....do skora se mogla nabaviti direktno preko nekih online book shopova u Sarajevu,covek je odradio posao i knjigu su kupili ljudi kojima je potrebna i koji nisu ni znali dali postoji jos koji primerak-zivi primerak!!!!!!Originalno je izdanje i nemesajte babe i zabe!!!!!pogledajte temu od pocetka i bice Vam sve jasno...pozz :tbumb:
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Butterfly je napisao(la):
Sve su knjige našle svoje nove vlasnike. Nema ih više u prodaji.
Pokušaću da ih ponovo nabavim.
Bistro!
Opet sam preko prijatelja iz Bosne nabavio nekoliko komada ove prelepe knjige. Knjiga je original.
Cena je 15 + 1 euro u din protiv vrednosti. (1 euro 94,0) knjiga sa PTT je 1504,00
Bistro!
 

rookie

Newbie
Učlanjen(a)
05.11.2009.
Poruke
6
Broj reagovanja
0
Imam nekoliko primjeraka knjige "Tajne musicarenja". Cijena je 10 e ili 20 KM (plus postarina).

Javite se ovdje ili na mail: [email protected]
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Opet sam preko prijatelja iz Bosne nabavio nekoliko komada ove prelepe knjige. Knjiga je original.
Cena je 15 + 1 euro u din protiv vrednosti. (1 euro 104,00).
Knjiga sa PTT je 1664,00 ili pouzecem kada je malo skuplje
Bistro!
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
AKTUELNO. Knjiga je original, izdanje "Svjetlost" - Sarajevo 1990.
Cena je 15 e + (PTT) u din protiv vrednosti. (1 euro 101,00). Dakle oko 1.700,00 knjigu šaljemo pouzećem.
Inostranstvo - http://www.sportskiribolov.co.rs/index.php?route=product/product&path=66&product_id=132
Bistro!
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
http://www.youtube.com/watch?v=Rhrs1ORWhFA 
NISAM ZNAO GDE DA STAVIM ovo pa metuh ovde.....upravo sam odgledao ceo film o sjajnom oliveru edvardsu ...jako lep film z one koji vole nimfarenje....
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Film sam odgledao nekoliko puta i odlican je,jos mi nije dosadio tako da cu i veceras da ga odgledam  :) ;)
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
danas dobio za rodjenda od zene :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:........super knjiga jes' da ne citam ali ova ce biti procitana kolko danas...ma odmah...
 

Prilozi

  • book.jpg
    book.jpg
    121,9 KB · Pregleda: 314

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
super  :tbumb: vidim tu nesto o sarnu ima.... sada da ga nastudiras pa uskoro ima da gledamo i tvoje forke ovde ;)  :tbumb:

Nego, deder nam javi sta kaze u linjaku...ja sam se do sada samo dva puta susreo sa njim na vodi na kratko jer ga je kod mene jaaaaaakooo malo. Prvi put sam ga uplasio pre par godina i sada pocetkom meseca jedan mi samo dotako muvu usnama i predomislio se.
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Kupio sam knjigu preko Kupinda. Prodavac, mi je regularno poslao, dao mi broj preporucene posiljke.... Knjiga mi je poslata 8. 5. i jos uvek ne stize. Zvao sam postu, kazu, trebala je do sad da stigne, ali moguce da luta posiljka. Jel ima neko nikih iskustva sto se toga tice, i jel zna kome treba da se obratim, da bi mi nasli posiljku? Zvao sam info centar, i oni mi nista novo ne kazu....
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ako imas broj preporucene posiljke proveri status online, imas na postinom sajtu. Ako ne znas daj broj ja cu ti proverim!


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Vrh Dno