takmicenje musicarska liga srbije

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
juce smo Darko Skoa i ja bili na Mlavi i pogledali terene za takmicenje ,kao i kolicinu ribe u reci ,
pocetak lige ,tj prvo takmicenje je 02.06.2007 (subota) na Mlavi  u Zagubici
ribe u reci ima dosta ,tako da sto se tice ulova bice ga sigurno ,  nema faforizovanih mesta tako da svi imaju podjednake sanse ,

pozivamo ovim putem takmicare da se prijave i ucestvuju u  ligi srbije u musicarenju 
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Bas lepo, nadam se da ce mo nakon toga moci da vidimo i fotke.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dolaze i favoriti iz USR Nišava, iz Niša. Ostali takmičari i mlavske pastrmke trebalo bi da počnu da se intenzivno mole Bogu, jer im jedino On može pomoći!
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
evo i propozicije :
pocetak takmicenja je u 10h ,prijave su do 9h
trajanje - tri sata
takmicenja se odrzavaju bez upotrebe kontra kuke
obavezna upotreba meredova
dozvoljena upotreba tri musice po slobodnom izboru
BODOVANJE;
RIBA GLAVA - 100 BODOVA + 20BODOVA ZA SVAKI SANTIMETAR ( RIBA OD 20CM=500 BODOVA)
DOSTUPNE RIBE ZA MERENJE (BODOVANJE) 20+ SANTIMETARA
U SLUCAJU ISTOG BROJA NEGATIVNIH ODLUCUJE VECI BROJ ULOVLJENIH RIBA ODNOSNO SANTIMETARA
POZDRAV
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ovo sa 3 mušice mi nije baš najjasnije.... SAMO 3 MUŠICE ??? A šta ako ih pokidam u prvih 15 minuta? Ili 3 vrste mušice pa mogu imati više komada? I ko će to kontrolistai kod svakog takmičara? Da li mogu biti i suve i nimfe i strimeri???
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Stvarno mi se ne sviđa ovo pravilo sa odabirom muva. Ako mogu samo tri da se koriste u celom ribolovu to znači da će takmičar morati da pokaže mušice koje planira pre početka takmičenja. Samim tim dobri čitaci vode su u minusu. Do sada sam bio na nekoliko takmičenja i prvo i osnovno pravilo zagarantovanog uspeha je - "match the hatch", vezati muve, ne pokazivati kutiju drugim takmičarima dok se ne završi takmičenje...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Dolaze i favoriti iz USR Nišava, iz Niša. Ostali takmičari i mlavske pastrmke trebalo bi da počnu da se intenzivno mole Bogu, jer im jedino On može pomoći!
Izuzetna i pre svega tacna izjava! 8) 8) 8)
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
evo da pojasnim,
dozvoljena je upotreba sistema sa tri musice na stapu po slobodnom izboru,sto je inace po pravilu fibs moushe
a svaki takmicar sa sobom moze imati koliko god hoce musica
izvinjavam se na nepreciznom objasnjenju
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mi, Nišlije, se već uveliko spremamo za tu Mlavu. Kuvamo čarobne napitke, pevamo molitve (Bambula.mp3), padamo u trans ispijajući čarobne napitke, sipamo čarolije na muve, a ja sam već angažovao jednu staru Vlajnu sa Homoljskih planina da mi baje.
Muve koje spremamo za takmičenje su:
a) Mlavski pobednik
b) Šampionska larva
c) Crveni as...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D Kakav si ti lik! :doh: :doh: Da mi je tvoj mozak na par dana da se odmorim  :bleh:
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Sa Mixom se i starke ovajde :D. Sledeci put angazuj neku mladju Vlajnu.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
  Takmičenje na Mlavi je odloženo. Neće se održati 2. VI, kako je predviđeno, već krajem juna. Tako kaže podpredsednik MFS-a, Sale.
Ništa strašno, ribe iz Mlave neće pobeći, a takmičari i organizatori će imati vremena da se dobro pripreme.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kada se mogu imati tri muve na sistemu ja bi obavezno probao češki način ribolova na dužinu štapa. ispred i iza: brzaka, virova, stena...
 
Vrh Dno