Tehnicki problemi

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Jel ti radio nekad uopšte? Како ti ne radi, ne vidiš ga uopšte ili ne možeš da šalješ poruke... Koji browser koristiš?
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
strashni je napisao(la):
Ali meni i dalje ne radi shoutbox...  :( :'(

Ni meni sa  IE8 ni u Win XP ni u Win Standard Server 2003. Sve legalno, update-ovano,...
Samo zbog shoutbox-a trošim Mozzilu :doh:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
IE8, ranije sam imao a kad je sajt zadni put bio u zastoju prestalo, stoji meni shoutbox ali ne vidim sta ko pise i ne mogu da saljem poruke
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pokušaću da sredim što pre ali kako sam u velikoj gužvi stvarno ne znam kad tačno pošto nije jednostavan bug. A do tad vam ostaje da koristite Firefox. Mada, moj iskren savet vam je da pređete na njega generalno. Brži, bolji, sigurniji, lepši... Opasna lija :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ljudi, korsitite firefox generalno  :yeswink: ko' sto Jr kaze...a ja explorer ne koristim nekih 9 godina...ponekada koristim i safari na jednom drugom pc-u a nekada na ovom  mom i google chrome. Explorer ne koristim nikada. Ma lije je mnogo bolja!  :)
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
takodje koristim operu i nemam nikakvih problema niti ih je ikada bilo 
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Neko peca na Sage, neko na Hakuyo, neko arči Scientific Anglers, neko Ron Thompson... Ja sam samo dao savet iz oblasti u koju se dobro razumem, odluka je vaša.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Ali ipak bi trebao da radi na svim browserima, zar ne? IE je ipak jedan od najrasprostranjenijih...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
E Milanče, ne znaš ti muke web programerske. Ceo dan radiš nešto, napraviš ga da radi super u svim browserima, vrlo si zadovoljan samim sobom.... A onda naredna dva dana pokušavaš da to isto proradi u IE! Krenuli su polako da se dovode u red, planiraju da u slećoj verziji poštuju w3c standarde jer su videli da su izgubili bitku sa FF a i Chrome fino napreduje. Jedini razlog što IE i dalje ima dosta korisnika je što je Windows najkorišćeniji OS, dosta korisnika i ne zna da instalira ff ili nemaju dozvolu za to (npr. u firmi i sl.)
Da ne tupim previše, srediću ovo, samo je zajebano da se otkrije bug i trenutno ne mogu da mu posvetim toliko vremena.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
OK, hvala na odgovoru. Kao što znaš ja sam admin u jednoj firmici i svi imaju IE...
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Jadni radnici u tvojoj "firmici", ja bi dao otkaz da mi nametnu IE :D
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
133
Lokacija
Pančevo
Jok nego ću svima da instaliram browser po volji da bolje, brže, lepšđe i udobnije surfuju :doh:

P.S. IE ipak ima ubedljivo najrazrađenije sigurnosne sisteme koji obične korisnike smaraju do besvesti :smoke:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pazi, slažem se da treba radnike ograničiti da ne dangube u radno vreme. Ali s druge strane, čitao sam neke studije u kojima su zaposleni koji su svakih 5-10min na sat rada surfovali netom bili produktivniji u odnosu na one koji su radili non-stop. Valjda se mozak odmori, opuste se i sl. To je dobro menadžerstvo.
A kontroliu onih idiota koji zloupotrebljavaju poverenje uvek možeš nekim background trackerom da radiš.
 
Vrh Dno