The Fish & The Fly

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
....OGROMNA MOLBA...kakve su sanse da mi neko kaze ko je izvodjac pesme koja ide na kraju 1. dela The Fish & The Fly 1 - Dry Flies i koja pocinje u 00:54:45 i traje do kraja serije......
..sve sam pokusao i odslusao sve izvodjece koji su korisceni u toku serije.....Tom Merlin....Prolife Art Lynne Publ.:Dan Gautreau,David Hughes,Bjorn Lynne.Fandango music ... i nisam mogao da nadjem tu pesmu!!!  :'(
..ako neko moze da mi je nadje..dajem sve sto imam...  :'(
..HVALA unapred..bistro...
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ako imas bilo koji smart telefon, skines aplikaciju Sound Hound, pustis muziku sa kompa, pokrenes aplukaciju i ona ti prepozna pesmu. Naravno obavezna je internet konekcija na fonu.

Sent from my U9200

 

batarihter

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
313
Broj reagovanja
0
Lokacija
..Bor-Srbija...Irkutsk-Rusija
....ma nema sanse.....  :doh: skinuo sam program,ali ne moze da prepozna....izbacuje nesto sasvim levo....
...sa videa sam skinuo taj segment pesme koje trazim u mp3 formatu,tako da ako neko ima nekakvu mogucnost da mi nadje tu pesmu-poslacu mu je na mail da je nadje... :'(
...bistro!!!!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ma pojacaj malo i meni nece da prepozna sve kad pustam sa ompa jer su zvucnici tuzni. Daj mi link za tu pesmu jer nemam taj dvd
 

isako

Junior member
Učlanjen(a)
13.02.2013.
Poruke
64
Broj reagovanja
0
Lokacija
LA City
Probaj i sa programom shazam, ja sam uspesno pronasao par pesama. Probacu ja da ti pronadjem posto imam i smart i the fish.......

Poslato sa LG-P700 koristeci Tapatalk 2
 
Učlanjen(a)
15.04.2013.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd-Zajecar
Da li moze neko da mi posalje direktan link za downlaod ovih filmova sa rutruker.org-a na pm...probao sam sam da ga nadjem ali cim udjem na sajt izbaci mi razne erotske stvarcice :)
 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Evo moze se gledati pokoji dio i na youtube  :yeswink: sad za ove hladne dane

https://www.youtube.com/watch?v=i62Ja5Q9rTI
 
Vrh Dno