The Fish & The Fly

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
peka je napisao(la):
Ja trenutno preko tableta ne mogu da nadjem torent za cetvrti deo,Eko ako budes nasao posalji mi link u privatnu poruku ili na fb.... :)

Ok brat  :tbumb:
 

ducka

Junior member
Učlanjen(a)
07.04.2011.
Poruke
78
Broj reagovanja
0
Lokacija
A be Niš be
Kolege, molem ve :lol: na pp za link do četvrtog dela, pošto vidim da treći još niko nije našao.
Unapred zahvalan,
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Pozdrav drugari, ja imam trojku. Skino sam je preko newshosting.com, file-ovi je u ZIP formatu pod imenom "marten". Znači skinuti sve "marten" ZIP file-ove, nakon toga ubaciti sve file-ove u jedan zajednički folder i extractovati. Iako će izbacivati neke greške pri extractovanju vi samo nastavite sa extractovanje, i na kraju ćete dobiti ISO file koji ćete narezat na DVD.
Mjesečna članarina na newshosting.com iznosi 15 US Dollara. Ja bih vam rado poslao DVD, ali poštarina bi me koštala nekih 20KM ili 10 Eura za slanje u Srbiju, ako neko bude prolazio kroz Doboj u BiH može me nazvati na broj 065 858 567 i rado ću mu dati DVD ( the fish & the fly 3 Terrestrials).
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Ma nema na čemu, moramo se snalaziti. Ima li možda neko link za 4 dio ( the fish & the fly Streamers), hvala unaprijed. Ako ima neka pošalje na pp ili na mail: [email protected]
 

isako

Junior member
Učlanjen(a)
13.02.2013.
Poruke
64
Broj reagovanja
0
Lokacija
LA City
Moze li na pp torent ili link ka trecem delu.
Unapred zahvaljujem :)

Poslato sa LG-P700 koristeci Tapatalk 2

 

m.milijanovic

Junior member
Učlanjen(a)
23.06.2011.
Poruke
25
Broj reagovanja
0
Vec duze vreme na rutrackeru.org nema treceg dela...ali zato ima ostala tri.
 

isako

Junior member
Učlanjen(a)
13.02.2013.
Poruke
64
Broj reagovanja
0
Lokacija
LA City
Ostale imam skinuo sam ih sa rutrackeru.org, samo mi treci fali.
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
181
Lokacija
Doboj, BiH
Pozdrav Isako, da bi skinuo 3.dio (terrestrials) morao bi se učlaniti na newshosting.com i to bi te koštalo nekih 15 USD. Da ne bi plaćao, napiši mi odakle si i pokušati ću da ti dostavim preko nekog, bistro.
 
Vrh Dno