The Fly Casting Analyzer

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
LINK - The Fly Casting Analyzer

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1nesgm3EMG0[/youtube]

http://www.youtube.com/watch?v=1nesgm3EMG0&feature=channel_page


Ovo je nešto što je dosta aktuelno u zadnje vreme i dosta se priča o tome!
Šta vi mislite o tome? Imate li možda več kakvih iskustava sa time?
 

Aco Ivanovic

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
190
Broj reagovanja
0
iz Dežele, uopšte nije aktuelno - veruj mi!

Igračka za dokone frikove i zaludne dangube ... probao sam iste godine kada su lično Džeri Sim i Brus Ričards plasirali stvarčicu kao "ultra-giga-mega" novinu ... nema veze sa životom! A zašto? Pa jednostavno: po čijim se "aršinima" meri i gradira cela ova zajebancija ??? (ja znam po čijim, ali ti neću reći javno zato što obožavaš štapove sa Bainbridge Islanda, to sam provereno saznao  :D ).

Mada, može biti interesantno u većem i raspoloženom društvu ali samo prvih pola sata ... ljudi traže vodu i dobro društvo, "mašinerije" su svima dozlogrdile !!!

Pozdrav!











 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
Ovaj sam aparat video na ovdasnjem sajmu lova i ribolova i odusevio sam se. Bio sam sa nekim prijateljima zbog nekih kupovina na drugim standovima tako da nisam imao vremena da se dovoljno posvetim ovoj stvarcici ali se o njemu dosta pricalo i prica. Naravno da je glavni cilj voda, druzenje, zabava... niko to ne osporava, ali je dobro biti pomalo u toku sta sve savremena tehnologija donosi i cime doprinosi ovoj nasoj zabavi. A ko sve to promovise i zaradjuje.... nema veze... svaka mu cast.
A i tih pola sata je sasvim dovoljno da prodje radoznalost coveku... :yeswink: 
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Što se tiče aparata, ja ga nikada nisam ni video uživo ali u konsultaciji sa jednim kolegom otvorismo temu pa da vidimo kakva su mišljenja i iskustva onih koji su bili u kontaktu sa ovom stvarčicom. Moram priznati da mene lično ne zanimaju previše takve stvari ali zanimljivo je u svakom slučaju nešto i o tome znati (ili barem čuti). E sada što se tiče štapova, ne obožavam u punom smislu ni jednog  ;) ali to što koristim je meni stvarno super i u mojim mogućnostima ;)
O aktuelnosti ove igračke verovato je to sve relativno...zaista u deželi nikada nisam od nikoga ni čuo nešto o tome.
No, temu smo pokrenuli pa nije loše čuti više mišljenja. Možda nekome bude od koristi  ;)


 
Vrh Dno