thin skin

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Materijal  je cisto smece, nije mi jasno kako ga toliko  reklamirajui, stavljaju  u recepte  i oliver edvards i slicni ,,promasena investicija , steta muha  problem je sto se skida boja  kao i medalion wing pa ispada ko da si stavio obicnu foliju nakon par pecanja ,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Stavis na muvu 0.08mm tipet, max jedno pecanje ce ti trajati muva :)
Ja ga nisam koristio. Jesam neke trakice i cuda al boja se ne skida....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
oholi ,  taj thin skin lijepo izgleda na prvi pogled ali nije postojan  skida se boja i puca, kida se to je izgleda  samo  za pokazivanje  muhe a ne za rad tj lov  ,, moze za ceske nimfe  nepuca ali evo napravio neke  nimfe kamenjarke  malo zabacih ovdje kod mene  i kida mi se ,,Moracu  probati premazati epoksijem ili stormom  da ih barem spasim donekle a ima boljih materijala  od thin skina npr  pvc od folije kisobrana ili od kabanice,, one  trakice  kao latex su dobre ali poskupe i malo ih dobijes  ,, Savjet ,ne uzimaj thin skin ako ti treba za ribolov ,,
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
E taj latex sam koristio.... Rafiu takodje. Samo rafiju iskida 10-20 riba ....

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
dzolix, ne znam koji thin skin koristis?
Ja koristim Wapsi i nemam nikakvih problema koje ti navodis.
Vec je fenomenalan materijal, pogotovo za preklope nimfi.
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
<i  taj  moj je isto od wapsija i i sa svih se moze skidati boja  znaci to je ofarbano  a nije boja  sjedinjena sa materijalom  ali sam skuzio da je na jednoj strani  folije prefarbano tako da treba staviti na pravu stranu da bude manje trenja  onda vjerovatno zbog toga  nema  skidanja boje i zavisi  kako postavljas  ,, ovo su bile vece kamenjarke na br 8 strimer udica  pa je pucalo na ivicama  na manjim nepuca ,,onu stranu sto je  spolja na kartonu  treba staviti ka unutra,, a mozda je pucalo jer sam danas  bio na suhom  pa mi je par puta  opalila muha u zid ali boja svakako  spada
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
Ako je opalila o zid najbolje da ne pukne. Ja sam uspevao perlu tungsten tako da slomim

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ta perla sto ti se slomila vjerovatno je bila sloted za dzig muhe ,, Svasta je moguce ,to  mi se nikad nije desilo  ali mi se desava da  one tungsten perle sto su ofarbane da nakon nekoliko  3, 4  pecanja pocinje da se skida boja ,,,
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
dzolix je napisao(la):
oholi ,  taj thin skin lijepo izgleda na prvi pogled ali nije postojan  skida se boja i puca, kida se to je izgleda  samo  za pokazivanje  muhe a ne za rad tj lov  ,, moze za ceske nimfe  nepuca ali evo napravio neke  nimfe kamenjarke  malo zabacih ovdje kod mene  i kida mi se ,,Moracu  probati premazati epoksijem ili stormom  da ih barem spasim donekle a ima boljih materijala  od thin skina npr  pvc od folije kisobrana ili od kabanice,, one  trakice  kao latex su dobre ali poskupe i malo ih dobijes  ,, Savjet ,ne uzimaj thin skin ako ti treba za ribolov ,,


I meni se to isto desilo. Ista muva, isti materijal, posle jednog pecanja se skinula farba. Ja ću ga prefarbati crnim markerom i aufiderzen, dok ne pokidam nimfu.
 
Vrh Dno