Thunder Creek Strimeri

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Imate li kakva iskustva sa ovakvim strimerima? Posto trenutno nemam ni trunke bucktaila ja sam malo experimentisao sa krznom od kapuljače bunde  :) Ovde imate jedan lep link sa step by stepom i nekim modelima LINK - THUNDER CREEK STREAMERS

Evo i mog, dlaka smeđa, malo krystal flasha a na vratu udice je srebrna lameta. Ima lepu siluetu a i u vodi se ponaša lepo, probao sam ga u mom malom ribnjaku  :D.
 

Prilozi

  • DSC06701.JPG
    DSC06701.JPG
    60,7 KB · Pregleda: 272
  • DSC06702.JPG
    DSC06702.JPG
    62,4 KB · Pregleda: 265

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Dao si mo dobru ideju Seb,ovo treba imati u kutiji.Sutra cu da zavezem par komata,imam bas dobar bucktail.
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Interesantan muvica, čim stignem isprobaću je, jedino što imam samo beli bucktail al inema veze ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@100ka, nema veze ako imaš i samo beli. Naveži par takvihu dužini od 5cm i igraj se na dunavu sa bucovčićima i bandarima...ali ni smuđarci nisu isključeni pa ni kakva škljocara  :) sa malo dužim bi možda naveo na greh i kakvu veču ribu...ako poznaš kakve limane na dunavu obiđi ih, pored nabrojanih riba možda bocneš i kakvo somče. Na takvim mestima sam ih ja nekoliko več ulovio varalicom dok sam ganjao bucova  ;). Jednostavan strimer i treba ga isprobati i imati u kutiji u nekoliko dužina i kombinacijama boja. 
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Lose sam ga uslikao,ali vezah jednog.
 

Prilozi

  • malac.jpg
    malac.jpg
    82,3 KB · Pregleda: 302

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
zvezdan je napisao(la):
Lose sam ga uslikao,ali vezah jednog.

Zvezdane ovaj ti izgleda jako dobro :tbumb:, moram i ja sebi kojeg takvog navezati,stvarno mi se svidja, a ja ti ono ako mi muha nije sjela na oko nevolim ni da je bacam.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
@Zvezdan -  svaka čast, strimer ti izgleda perfektno!!!   :tbumb: :yeswink:
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
@Zvezdan.
a tako znaci na sitne ih hvatas. Dobro si ga stavio medj prste da znamo koliki su ti strimeri  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uživač je napisao(la):
Jel neko lovio pastrmku ovim strimerom?

Ako pastrmka u datom periodu nije selektivna ili drugim rečima ako se ne hrani isključivo nekim insektom 100% če da udari na dobro vođen i pravilno prezentiran strimer. Ako uzmeš  Thunder Creek-a koji je nekoliko obogaćen svetlucavim materijalom nećeš pogrešiti. Lovili su mnogi sa njim pastrmke i druge ribe. Od mora, potoka, reka, jezera i bara...sve je obišla ova imitacija kao i mnoge jednostavne i lovne imitacije. Ovaj strimer bih ja klasificirao u grupu jednostavnih a lovnih univerzalnih imitacija kao što su i Clouseri Minnow-i. Ako nikako drugačije u predvečernjim i jutarnjim satima bi sigurno dobio kakvu lepu pajku. Sa svetlucavijim vredi probati i preko dana.
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Navezah i ja par komada. Nisam imao veće udice jbg, al ovako je veći izazov.  ::)
 

Prilozi

  • muve 006 (Medium).jpg
    muve 006 (Medium).jpg
    58,5 KB · Pregleda: 249
  • muve 004 (Medium).jpg
    muve 004 (Medium).jpg
    57,4 KB · Pregleda: 241

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Djole je napisao(la):
@Zvezdan.
a tako znaci na sitne ih hvatas. Dobro si ga stavio medj prste da znamo koliki su ti strimeri  ;)
Djole,nijedan moj strimer za bucova nije veci od 5cm.Na velike strimere nikad nisam hvatao bucova,sto tanji i sto manji :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
moje je iskustvo malo drugačije. istina je da sam se kod bucova i ja fokusirao na korištenje takvih malih strimera ali moj največi je bio na 8cm strimer kojega još uvek čuvam. Tako da bi ja rekao da valja imati i malo duži strimer ali u svakom slučaju je debelo potvrđeno ovo što zvezdan govori da su najefikasniji ti mali tanki prozračni strimerćići.
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
evo jednog sitnog i tankog strimera koji moze dobro sluziti za pecanje bucova a sto da ne i ostalih riba koje vole tanke i sitne strimere.
 

Prilozi

  • Thunder creek7.jpg
    Thunder creek7.jpg
    11,2 KB · Pregleda: 194
  • Thunder creek6.jpg
    Thunder creek6.jpg
    10,7 KB · Pregleda: 197
  • Thunder creek5.jpg
    Thunder creek5.jpg
    9,7 KB · Pregleda: 189
  • Thunder creek4.jpg
    Thunder creek4.jpg
    8,9 KB · Pregleda: 194
  • Thunder creek3.jpg
    Thunder creek3.jpg
    8,1 KB · Pregleda: 203
  • Thunder creek2.jpg
    Thunder creek2.jpg
    6,8 KB · Pregleda: 191
  • Thunder creek1.jpg
    Thunder creek1.jpg
    6,2 KB · Pregleda: 187
  • Thunder creek.jpg
    Thunder creek.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 207
Vrh Dno