Thunder Creek Strimeri

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Lepo strimerce a za prikaz i trud imas pluscinu od mene  :tbumb:
 

Marushani

Full member
Učlanjen(a)
21.06.2007.
Poruke
606
Broj reagovanja
0
Lokacija
Giroc - Romania
crni je napisao(la):
Lepo strimerce a za prikaz i trud imas pluscinu od mene  :tbumb:
:(, moze plus za prikaz a malo sam se i trudio, to sam nasao na internetu, bila je jedna stranica sa mnogo prikazanim musicama i nisam znao kako da napravim da se pojavi samo ovaj strimer koji mi je super delovao, tako da sam skinuo samo slicice. ... e sada ti daj i minus da se anulira taj plus :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Mislim da valja osvežiti i ovu temu malo pa da prenesemo ovogodišnja iskustva ako smo ih imali i sa ovim strimerom...ja sam ih mislio koristiti nabucovu ali nisam imao priliku...ali zato pastrmke i grgeči su ih gutali pa jedan mali smuđ.

Evo danas sam dopunio moju kolekciju sa mojim omiljenim bojama
main.php
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Kolega iz prethodnog posta mi je jednog baš takvog poklonio prošle godine, provog bucova na fly sa njime upecao i nakon toga sve ostale  :tbumb: Nedugo zatim izgubih ga, tj jedna štuka ga odnela i osta ja bez mog omiljenog strimera. Zato ove godine rešio da ako ikada nešto vezujem od strimera, ovo bude moja prva kreacija  :yeswink: Nije mnogo prošlo i mene zavati pored FF-a i FC-a treće trojstvo FT i tako ispunio obećanje dato  :doh:
Nadam se da će ostali biti sve bolji  :blush:

 

Prilozi

  • DSC01163.jpg
    DSC01163.jpg
    152,5 KB · Pregleda: 167

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
odličan bato! Sledeči u kad budeš crtao oči prvo izlakiraj glavu pa na glatku površinu kapni malo bele emajl boje pa onda za zenicu crnu pa opet prelakiraj kada se to posuši. Kada nabaviš epoxy bit če još bolje. Ide ti to vezivanje baš dobro, bolje nego meni kad sam ja bio na početku. :tbumb: :tbumb:
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
Evo kako ti kažeš šefe  :tbumb:
Jel valja sad  :blush:
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    145,4 KB · Pregleda: 165

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
malo je slika mutnjikava  :D ali vidim da je super, inače strimer sam isto je baš super. Za foru, vežbe radi probaj uraditi na istoj udici ali kračeg ;) Ne znam da li si primetio i tako več radiš, bucktail ima i mekše dlake i nešto tvrđe dlake, jedne su malo deblje a jedne malo tanje. Za foru pregledaj ga od kraja do početka repa da vidiš sturkturu. Te mekše i tanje su primernije za manje imitacije ;) One dlake koje su više prema vrhu repa su lepe i dugačke i njih radije koristi za duže imitacije.
 

tomos rider

Full member
Učlanjen(a)
27.11.2009.
Poruke
870
Broj reagovanja
0
Lep strimer! :tbumb:
Mislim da je kanalskim Bucovima odzvonilo ove godine! :D
 

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
sebastian je napisao(la):
malo je slika mutnjikava  :D ali vidim da je super, inače strimer sam isto je baš super. Za foru, vežbe radi probaj uraditi na istoj udici ali kračeg ;) Ne znam da li si primetio i tako več radiš, bucktail ima i mekše dlake i nešto tvrđe dlake, jedne su malo deblje a jedne malo tanje. Za foru pregledaj ga od kraja do početka repa da vidiš sturkturu. Te mekše i tanje su primernije za manje imitacije ;) One dlake koje su više prema vrhu repa su lepe i dugačke i njih radije koristi za duže imitacije.

Jeste u pravu si Seb, nekako sva dlaka sa bucktaila mi je mnogo veca od zeljene velicine, iako je skratim skoro 1,5cm nikako da dobijem zeljenu velicinu. Verovatno je kriva i udica 8 koju sam izabrao za prve strimere, pa se sada malo mucim sa proporcijom  :doh: Vise me brine posledica veceg repa sad na tim strimerima, nekako mi deluje da je onda moguce imati vise promasaja, tj prilikom napada pogotovo manjih bucova udica bi bila dosta udaljena. Jesam li u pravu?

Da da kanalskim je odzvonilo  :bleh:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Solidni su i jedan i drugi, a bucov ako hoće da uzme - uzeće samo tako, bez brige. A ako hoće samo da te zajebava - možeš i 2 trokrake da staviš uzalud :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uprvo kako je Mita napisao. Ako ga želi pokupit neče biti promašaja. Strimer je mekan i riba ga lakše usisa nego i sam plen. Proporcije i materijal češ ti brzo da nastudiraš. Sve je to vežba ;)
 
Vrh Dno