Tica Fly Fishing Reels

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Da se pohvalim mojim rodjendanskim poklonom
Dobio sam ga od moje drage supruge zajedno sa stapom Abu Garcia 5/6 9.0fti koncem Climax 5 i cekrkom Tica Venturi http://www.4fishin.com/tica_fly_fishing_reels.htm
Sta kazete a?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Hoće žena da te opremi da malo češće ideš u ribolov. :lol:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Lepo, bas lepo!  :yeswink:
NIkada nisam došao u dodir sa tim čekrkom pa nemam pojma o tome. Kako radi, zvuk, kakve su mu karakteristike?
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Lep, lep ... daj neki info o tome kako se ponasa, a i ako si ga probao - vadi li samo krupne? :p
 
Z

Zakula

Guest
Ej,ljudi,taj cekrk je dobar...Ima nekoliko modela Veterana,svi su dobri,ali mi se najvishe svidja ovaj zlatni,prvi,koji je i najskuplji!! ::) ::)...Chini mi se da je i vrh Tica-ine ponude,shto se tiche chekrka,a ima isti mehanizam kao Shimano Biocraft XT.Ja kada sam proletos kupovao chekrk,dvoumio sam se izmedju Tice i Biocrafta...Ipak,izabrao sam Biocraft,koji je bio mnogo lakshi,i po meni lepshi...Cena Tica-e kod nas u Nishu je neshto vishe od sto evra...
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Ovo je malo jaci i tezi cekrk (pretpostavljam oko 170 g), ali za stap #5/6 cini mi se da ne bi trebalo da bude problem da bude balansiran njime. Gledao sam i vrteo Tica cekrke u radnji u Valjevu i delovale su za tu cenu skoro nestvarno dobre, pa sam, priznajem, bio malo sumnjicav, pre svega u pogledu toga da li stipa strunu izmedju spulne i kucista. Kako nisam nikog sreo na vodi s tom masinicom (a i nevolim da zdrakam tudji pribor), nikad nisam imao priliku da pitam vlasnika.
Uglavnom, jako lepo izgleda i opis i slika.
E sad to sto je poklon od zene... Slavljenik najbolje zna sam. :D
U zdravlju ga koristili.  :tbumb:
I dobro sluzio i Vas i suprugu.  ;) :D
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Hvala na komentarima svi ste pomalo u pravu ali ja sam presrećan sto ga imam.
Jeste malo tezi nego sto bi trebalo da bude jer kad mu stavis par metara bekinga i konac cinis ga jos tezim ali je sve to u granicama normale po meni .Lageri u njemu cine cudo  okrece se ko ringispil a krcka tako prirodno da ga ne primecujes rucica je drvena  bas perverzija i drill radi perfektno. Sve u svemu mnogo sam srecan sto sam se ozenio :D
 

Mladen

Full member
Učlanjen(a)
16.04.2007.
Poruke
651
Broj reagovanja
19
Dobar cekrek sigurno!
Dosta zastupljen kod Uzickih musicara svih generacija. Nisam siguran da li je isit model kao i u radnji u Ribosportu u Uzicu, ali je sigurno kvalitetan!
Mislio sam njega da kupim, pa na kraju uzeh neki Robinson, zajebao sam se. :doh: Inace cena mu je nekih 5000-6000 din.
 
Vrh Dno