Tirolac i vaser kugla na Drini!?!?

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Ne zelim da imenujem jer su me zamolili da ne pisem. Bosanska strana je u pitanju.
Koja je onda bila svrha pisanja o tome? Rekao si vec da je bosanska strana... Nije zabranjeno ako se ne varam... Al se ta gospoda verovatno predstavljaju kao musocari... A lipcu crv viri
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Naslov je Tirolac i vaser kugla na Drini??? Jel tako. Napisano je cisto da se zna da se to i dalje koristi i da masakriraju i dalje ribu po Drini. Nista se nije promenilo.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Napisao si da znas odrrdjene ljude koji to rade...

"Svakog dana mi neko javi da ga na Drini ubise na tirolac. Iz Bosne naravno. I to ima i par vendeta naseg musicarenja i ribolova a ovamo c&r. Ne treba nama neprijatelj."

Upotrebio rec vendeta, meni poznata kao osveta jedino.... Doajen je mozda ono sto si trazio?

Elem..... Ovako kako si napisao bukvalno navodi na dalju raspravu i imenovanje....

Na kraju, ako si video ne znam sto ne bi podelio... Ako je rekla kazala.... Prijatelj prijatelja video.... Onda bolje cutati.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Vedeta je u pravu si tek sad videh slovo n.. To znas sta je. Doajeni tesko da su ;)
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
A sto se tice mog komentara odnosio se na to da se i dalje tirolac koristi cak sta vise, vise nego proslih godina i nazalost od strane nekih ljudi koji ne bi trebalo to da rade jer propagiraju drugu pricu. A ti pogledaj temu od pocetka do kraja pa ces videti da ima jos slicnih postova kao ovaj moj. Jes da nisu spomenjene vedete vec neki nepoznati likovi ali isti je kurac.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Bas zato sto su tip ljudi koji to ne bi trebao da radi treba ih prozvati.... Da znam ko je, ne bi mi smetalo.... Pod uslovom da sam siguran....
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Necu da pominjem jer ih nisam video licno. Kad ih budem video pitacu ih na licu mesta. Nemam taj problem uopste. Za vaserku ne mogu jer je dozvoljena u Bosni cini mi se.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
E to je ok... Bolje da zajebemo rekla kazala. Ja sam mislio i da je tirolac dozvoljen tamo.... Da zato nasi i prelaze.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nije dozvoljen. Nije problem tirolac da ljudi imaju obzira pa od 20 riba uzmu 1-2. Nego odnesu sve.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Nije dozvoljen. Nije problem tirolac da ljudi imaju obzira pa od 20 riba uzmu 1-2. Nego odnesu sve.
Bravo.... Bas to sam i pricao ranije u ovoj temi... Ma i na crvice da pecaju mi ne smeta.... Evo englezi na njihovim chalk streams imaju gde je dozvoljeno crva koristiti... Pa ima ribe... Nego gladnim balkancima je tesko da budu normalni
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.054
Broj reagovanja
842
Nestanak staništa i prelov su ključ...i lov u mrijestu...a na šta i kako tek poslije toga
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Nema brige..lipljana je sve manje....u bosni se kolje sve vise....tirol vaser i sl.....pa cak i u srb se moze videti sporadicno par "musicara" koji rano ujutru love na tirol a kasnije se slikaju sa musicarskim stapom...jbg kada uhvate par riba na tirol i gepekuju onda moze jos malo da mlati musicarskim stapom da ga ljudi vide....cisto da posle slika sa lipcem ne bude sumjiva.....sreca je pa to ne vidjam cesto....jer i ne idem cesto.....

Da, nemojte me pitati ko je jer ne poznajem ljude....a i okrenem glavu, vise je sramota mene sto sam ga video....a i cuvari neka rade svoj posao.....
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Okretanje glave na krivolov....
Okretanje glave na kriminal

= srbija
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
262
Broj reagovanja
35
Da.....okretanje glave....rece Oholi...gradjanin manjeg grada u Kini....

Izvini sta je trebalo da uradim...da ga bijem....pa da mu placam 2 godine a za to vreme da mesam malter posle posla....ili da ga prijavim cuvaru koji dodje popodne..sutra popodne....kome je bitnije da li ribolovac ima dozvolu, dok 3 plovkarosa imaju 2 skobalja u mrezi pored sebe...a u mrezi 50m nize jos 20....

Ne, to nije moj posao....mene nije niko pitao kada su menjali zakon o koriscenju voda...jedino sto mogu je da glasam, to radim....

I na kraju moj druze, nemam nista protiv tebe, veruj mi da bi se iznenadio koga sve mozes da vidis na Drini u bosni kako drlja tirolom po "dzadi" kojom treba da vodis suvu muvu ili ti u mahanju suptilno bucne vaserku napravljenu od drinskog plovka pred nos....jer i to je Srbija....i onda..okrenes glavu, skupljas kintu da odes na Ribnik..Sloveniju jer se bolje osecas u zemlji u kojoj si stranac, bas kao i ti u Kini....ja pozelim da ostanem i da se ne vratim..a ti si tu zelju sebi u startu ispunio....
 
Vrh Dno