TOPOGRAFSKE KARTE

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
http://www.avijacijabezgranica.com/karte/karteRS50/ Obavezno posetite ovaj link. I imajte ga upamcen u favorites ili bookmarks. Posluzice svakom gde god da krene. Ako nekom teba spec obuka za citanje topografskih karata neka se slobodno javi. Upravo sam skinuo Nis 1,2,3,4 i Belu Palanku 1,2,3,4. razmera karata je 1:50000. E da imaju 1:25000 gde bi nam bio kraj. Tj ima ih u topografskom institutu ali se naplacuju. Valjda ce neko da ima koristi od ovo posta.
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
I da dodam rzolucija je fantasticna. Dozovoljava dosta velika uvecanja a da ne gubi na kvalitetu.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Evo ovde se lepo vidi ono što ja kažem - da Visočica izvire u Bugarskoj, a u Visočkoj Ržani prima Dojkinačku reku kao desnu pritoku.  :)

http://www.avijacijabezgranica.com/karte/karteRS50/imagepages/image169.html
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Djole... fazno kasnis!  :D :D :D :D

http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=1047.0    :-[
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
JBG druze ne stigne se sve procitati. Inace hvala o obavestenju pa za admina moze onda ovo i da skine. :nowink:
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Kasni ili ne nema nikakve veze,decko je nov na forumu i ne bi trebalo samo da cekas neciju gresku i da ga miniras...
Ruzno je to,bar ne prilici coveku tvojih godina
 

Djole Nis

Hero member
Učlanjen(a)
24.10.2007.
Poruke
2.854
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis, Serbia
Nije nikav problem, barem ga ja tako shvatam. Sve kritike su dobro dosle, samo kako ih ko shvata. Nekima ne prijaju, tj ne gode ali mislim da sam licno svestran i za svaku vrstu konverzacije, naravno u domenu pristojnosti. Inace forumi i nebi postojali vec bi bili nekonstruktivnog sadrzaja od strane samo jedne osobobe. svima :respect1:
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Blue FOX je napisao(la):
Kasni ili ne nema nikakve veze,decko je nov na forumu i ne bi trebalo samo da cekas neciju gresku i da ga miniras...
Ruzno je to,bar ne prilici coveku tvojih godina

Jel si ti stvarno mislio da ja miniram Djola??? I da je moja zasluga sto su topografske karte izasle na vidjelo prije 30 godina? I sto se ti u stvari bunis, kad nema niceg loseg u mom postu upucenom Djoletu?  :doh: Oladi bre malo, postajes naporan.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Neznam zasto ti se odmah digla kosa na glavi posle procitanog mog posta ,ali to me savrseno ne interesuje to je tvoja briga,a to stoji i stajace da si ovde samo da miniras i da potkopavas na bilo koga naletis ali ja ti tu nemogu pomoci ,takav si kakav si i pomirio sam se sa tim,mozda sam za tebe naporan,za nekog tamo SUPER LIK,NEKOM OGAVAN,ODVRATAN,ali stoji i stajace da sam pre svega korektan za razliku od tebe MUSICAR a ne tamo neki kvazi pametnjakovic koji je pokupio svu pamet ovog sveta. :lol: :bleh: :bye: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 
Vrh Dno