Traper

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Da li se ko susretao sa ovom Poljskom firmom,interesuju me prsluci.Vidim da imaju zanimljivih modela po nekih pristupačnijim cijenama.
Interesuje me kvalitet prije svega.
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Ja sam uzimao torbe za stapove sa drugarom, obe su vrhunske po umerenoj ceni, uvoznici su korektni i poslovni
 

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
17
Broj reagovanja
8
Prosle godine uzeh njihov waders kod uvoznika i gledao i prsluke i kosulje. Garderoba im je super. Da nemam dva Djerina prsluka uzeo bi model Montana 100%. Bas je dobro uradjen.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
771
Broj reagovanja
57
Lokacija
Svrljig - Trnava
Njihov prsluk, kao i waders ima jedan moj kolega... Kvalitet nije ništa posebno, koliko para, toliko muzike. Relativno skoro su se pojavili na tržištu, da bi neko mogao da priča o karakteristikama , izdržljivosti, nekom kvalitetu. Njemu je waders posle 20-ak izlazaka počeo da vlaži na spoju sa čarapom, ja sam kupio pantalone, ali iskreno nisam zadovoljan. Mere koje stoje u tablicama nisu tačne, nesrazmerne su. Ako imaš mogućnosti da probaš i vidiš pre kupovine ok, ako ne poručivanje sa sajta je mačka u džaku. Moje iskustvo je takvo...
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
923
Broj reagovanja
88
Imaju iste modele, bar na oko kao guideline, vision i još neki drugi
Npr kao guideline DW, a 60 eur trenutno jeftiniji, treba videti kakav je materijal u odnosu na guideline(koji je zaista odličan)
Jedino što mi se čini da su na svakom mogućem mestu napisali traper, gde god je moglo

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Ovo Nebo je i meni zapalo za oko,vizuelno su identični ali me brine platno kakvo je!
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
923
Broj reagovanja
88
Aj videcu da prosetam do njih i pogledam ako imaju na stanju.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Dvoici drugara pre par godina sam poručio Traper prsluke kod Gavlika i još ih koriste, svi zatvarači i dalje rade. Ja već 3 godine koristim njihovo pododelo i super je. Pola crnogoraca koristi njihovu opremu već godinama. Ja hteo jaknu da uzmem ali zakasnio da poručim.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
50
Treba da se ako imate vremena i mogućnosti, prošetate do radnje i na licu mesta se upoznate sa kvalitetom artikala brenda Traper.
Kombinezoni su iz Koreje, što je skroz ok a imaju garanciju, imate prodavnicu i zastupništvo u Bgdu & Srbiji, šta ćeš više.
Cipele, dva modela u poslovnici, ooooooodlične, jeftinije identične Chota osnovni model...a mislim da su 10.500din....filc.
Skuplje neka kopija simms rekao bih, i stvarno sjajno na prvu loptu...ovako odokativno;):tbumb:
 

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
17
Broj reagovanja
8
Treba otici do radnje definitivno. Mislim da ce roba iz novog uvoza biti na raspolaganju od sledece nedelje.

Vec neko vreme vezujem muve na njihovim udicama. Kvalitet je skroz zadovoljavajuc...

Vrlo verovatno cu da se ponovim i sa cipelama...
 

FlyTyer

Senior member
Učlanjen(a)
19.02.2016.
Poruke
144
Broj reagovanja
17
Lokacija
Nis
je l ima neko kontakt te prodavnice u beogradu?
ime radnje, broj telefona, adresu... bilo sta
 

Ivaninja

Senior member
Učlanjen(a)
21.05.2021.
Poruke
130
Broj reagovanja
285
Lokacija
Bor
Vrh Dno