Trgoviski Timok

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Ovaj deo od Kamenice pa prema klisuri Korenetac je bukvalno napadnut varalicarima koji beyobzirno pljusnu varalicu ispred vas ne hajajuci na vase prisustvo,to sam video i ovih dana,mojim ocima gledao kako se hvali sa pastrmkama od 20 i manje cm,kakva je to sorta boze...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.138
Broj reagovanja
1.215
Lokacija
Čačak
najgora sorta jos ako doda cuvenu da su najsladje tako male pa res przene... samo da ga roknes
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Nazalost ovde su sa nama na forumu pa i ovaj,jbg opet se nesto pravim pametan :doh:
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Kako si (genijalno) napisao čovek bi još mogao da pomisli da misliš na našeg zajedničkog prijatelja, sa kojim si pecao tog dana...  :doh:

A verujem da ne misliš na njega...
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
75
Lokacija
Svrljig - Trnava
Ma ti varalicari su jos dobri... Tu cele sezone dolaze plovkarosi ciljano na pastrmku, na rep od ribice... Jedan stap od 3 m kojim pecaju plocajke(dvoprugaste uklije) a zatim te iste krate na pola i njima love pastrmku... Pravo je čudo kako jadna riba uopšte opstaje  u toj rečici...
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Hvala na ovoj opasci (генијално) a od kud  tebi takva pomisao?,ja stvarno i neznam da mi imamo zajednicke prijatelje,moji prijatelji koji samnom love ponasaju se u skladu sa propisima.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Izvinjavam se zbog same pomisli.  :)

A došla je jer si napisao:
- da je pecao sa varalicama
- da se hvalio ulovom (fotografijom) pastrmke od 20 cm
- da je član ovog foruma

Plus sam po slikama video da ste pecali na bukvalno istim delovima reke.

Pa sam eto, grešna mi duša, pomislio da možda misliš na njega, verujući da nema baš previše članova ovog mušičarskog foruma koji su pecali na varalice na toj istoj reci, na tim istim mestima, tog istog dana i hvatali slične ribe.

Ali očigledno osim tebe, Truće i Borca postaji i neki četvrti član ovog foruma koji je istog dana pecao oko vas.

Izvinjavam se još jednom. Previše slučajnosti i čovek lako pomisli nešto (po)grešno...  :blush:
 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
Jeli to sve da nisi nessto propustio.dusa ti nije gresna nego crna ali to je tvoj problem ja ti to ovde nemogu resiti ali to sada nije za ovu temu.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.110
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Ajd ne preturjte!!! Stvarno nema potrebe, Bahuse mani da ocenjuješ duše i tako te stvari, stvarno nema smisla ni veze...

 

Bahus

Full member
Učlanjen(a)
05.07.2011.
Poruke
575
Broj reagovanja
0
Lokacija
zajecar
ovaj timok je prekrasna reka, nije prvi put da pojidinci na orgu pokazuju svoju netrepeljivost , nikog ovde nisam imenovao, niti sam vrac da citam misli, izazvan sam od njegove strane i njegovih zakljucaka i ja bih sa punim pravom mogao da pomislim da ima losu nameru a u stvari na kraju sve mi je jedno.
 
Vrh Dno