Trikolor

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Danas iso do vode i po ko zna koji put mi se trikolor pokazao super u ovo doba god , znamo da je on imago muva ali super radi ...Vase misljenje ?
 

pexony

Senior member
Učlanjen(a)
14.11.2008.
Poruke
111
Broj reagovanja
0
Lokacija
pirot
pozdrav majstori! sobzirom da sam novi mušičar i tek isprobavam neke moje muhe sa mušicom trikolor sam izuzetno zadovoljan kako za pastrmku tako i za klena. veoma plovna i dobra za planinske vode u okolini Pirota.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Na tricolore sam zadnji put pecao pre mozda 15 god. izasao tekst u nekim novinama o njemu i ja ga smotam- aj da probam. Imao sam super ribolove na nju, uglavnom klenove i ja mislim neke sitnije bucove na Moravi.
Nije mi bilo najjasnije sta konkretno imitira ova cupava muva imitira ali je meni narocito odgovaral jer ima ekstra dobru plovnost i sto mi j e bilo jos bitnije u sumrak se odlicno vidi
Dobro me podseti da obnovim svoju kolekciju sa nekoliko komada ove muve u raznim velicinama
  kazu da je dobra i za lipljena
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Kuzma je napisao(la):
  Na tricolore sam zadnji put pecao pre mozda 15 god. izasao tekst u nekim novinama o njemu i ja ga smotam- aj da probam. Imao sam super ribolove na nju, uglavnom klenove i ja mislim neke sitnije bucove na Moravi.
Nije mi bilo najjasnije sta konkretno imitira ova cupava muva imitira ali je meni narocito odgovaral jer ima ekstra dobru plovnost i sto mi j e bilo jos bitnije u sumrak se odlicno vidi
Dobro me podseti da obnovim svoju kolekciju sa nekoliko komada ove muve u raznim velicinama
  kazu da je dobra i za lipljena
Dajte da vidimo kako ta muva izgleda
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Pošto slabo radite na edukaciji i ne pratite novosti po forumu  :D  evo slike jedne od dve verzija za koje ja znam,postavio sam je već negde ali neznam gde  :-\ pa evo još jednom ću!To je stara i kao što samo ime kaže (trikolore) Francuska kreacija koja se pominje u knjizi Jovče Petrovića kao izuzetna muva, što je svojim postojanjem sve ove godine koliko traje i dokazala.U knjizi je samo sa telom od crnog konca i repom od braon isperaka a kod mene je od srbrne lamete i bez repa.Vezujem je na oba načina i verujte mi na reč ribe se nisu bunile uopšte !!!!Ova je vezana na 14-ici.Za klena je to standardna suva muva a pastrmka je uzima u određenim situacijama na vodi !!
 

Prilozi

  • trikolore.jpg
    trikolore.jpg
    103,6 KB · Pregleda: 300

pexony

Senior member
Učlanjen(a)
14.11.2008.
Poruke
111
Broj reagovanja
0
Lokacija
pirot
ovo je moja trobojna
xdrqy8.jpg
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Trenutno radi na planinskim rekama...odlicno..u sam brzak..ne potopiv....i lovan...Sta ces vise..odlicna muva...!
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
Tako je Mare, jedna odlicna muva, pliva, dobro lovi pastrmku i klena, radi tokom cele godine...
 

VELJKO

Senior member
Učlanjen(a)
17.05.2008.
Poruke
228
Broj reagovanja
12
Jedna od mojih prvih kreacija koja mi je uvek davala rezultate na brzim rekama .... super muva kao sto sam i rekao ...super muva pexony
 

PredragUE

Senior member
Učlanjen(a)
09.12.2014.
Poruke
268
Broj reagovanja
36
Ova zadnja odlicna....sve muve tipa palmer daju extra rezultate na svim vodama....u svim bojama i varijacijama, i ako se doda malo pauna crveni repic cdc prepoznajemo veoma lovne muve i za pastrmku i za lipljana.....ne treba ih izbegavati.....

Tricolore posebno daje rezultat kada ostale muve riba nece da pogleda.....
 
Vrh Dno