Udice

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Momci ovo vas još nisam pitao. Koje udice koristite? Ovde u Nišu, Gamakatsu caruje. Nekad smo koristili Mustad i VMC, ali od kad se pojavilo ovo japansko čudo i gomila najrazličitijih tipova mušičarskih udica, oštrijih i trajnijih, koristimo uglavnom njih. Naiđe ponekad i Tiemco, Partridge, kamasan, Hayabusa ili Owner, ali su neredovno u prodavnicama, tako da se baš niko ne "oslanja" na te firme.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
deo asortimana:
 

Prilozi

  • Gamakatsu.jpg
    Gamakatsu.jpg
    23,4 KB · Pregleda: 340

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Gamakatsu ONLY ONE !

Ostrina
Boja
zavrsna obrada
korozivna zastita tj trajnost
cvrstina materijala
sirok izbor oblika....

i ko zna sta jos ne ovde u banja luci jedino ime na koje se oslanjam, kao sto kaze Mix ostali se pojave u momentima i nisu nesto narocito, probao sam partridge i owner (sranje u boji ukratko) ili losa kopija
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
steta samo sto nemaju f112sh 16 vec godinu dana,
dobre su gamakatsu udice ,sve pohvale proizvodjacu!
ugly-si probaj partridge "oliver eduards" srebrne pa onda daj komentar za partridge ,a ti si verovatno probao captain hamilton oce malo da spadne boja ali je oblik izuzetan.
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Partridge sam kupio bas jer mi se oblik dopao, ali kasnije ih vise nije bilo, a ove sto sam napravio na njima muhe su se prosarale korozijom nakon 4-5 lovnih dana :roll:. Inace skeptic sam da su bile "hand made in england" vjerovatno neko podrumce u komsiluku :lol: Ostaje gamakatsu na 1. mjestu po dostupnosti na nasem trzistu pa sve ostalo
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Sale kako nema, meni je laki danas uzeo F112SH 16 nekoliko pakovanja. Inace koristim svasta po nesto od udica. Najvise je tu Gamakatsu, mada u Pozezi u LAV-MD-u stalno ima VMC udica svih velicina u oblika, tako da ih cesto koristim. Pored toga 50% udica koje koristim je Gamakatsu, ostalo ide na VMC, Owner, Mustad. Sve u svemu moj glas ide na Gamakatsu i TCM. Posto je TCM dosta skuplja opcija i nema ga kod nas Gamakatsu ide na prvo mesto.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ja sam se navukao na Tiemco... 102Y, 103BL, 2302, 2312, 2487, 2488, 900BL... Otkad sam njih poceo da koristim snalazima se na svaki moguci nacin da dodjem do njih. Imam i dosta Kamasan donetih iz Danske koje koristim za nimfe, strimere i velike muve(gde si Sale?). Toliko.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Only Tiemco...isti problem ko milance! ;-) :lol:

Navuko' se "debelo" na udice Tiemco...
 
M

Mr.Zakula

Guest
Gamakatsu rules!!!Dobra je i hayabusa i TMC,ali gamakatsu je gamakatsu!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Mix bi mogao da promeni nick u SportCom Master, prvo juce hvalospevi o Shimano stapovima, pa sad Gamakatsu udice...

:hammer: :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Nebitna je tema ali ne podnosim promocije domacih firmi a pogotovo ne za dzabe! Da sajt ima koristi od toga pa da cutim, ali ovako...
 

Amos

Senior member
Učlanjen(a)
20.03.2006.
Poruke
130
Broj reagovanja
0
Lokacija
Grdelica - Srbija
Tacno je da u Nisu GAMAKATSU caruje, ali nisam siguran da Mix promovise.A ako to ipak radi trebalo bi da zna da SportCom vec mesecima ima samo par MUSICARSKIH modela ovog (i meni omiljenog) proizvodjaca i to u nekim glupim velicinama(6,8...), pa se ljudi ovde(u Nisu) snalaze kod drugih prodavaca (i drugih zastupnika)...
P.S. mogu da vam skeniram markice sa kesica, ako ne verujete, pa da vidite da u Nisu nije samo jedna firma uvoznik ove mocne udice.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
514
Broj reagovanja
179
Zavisi kakav dil nadjem. Trenutno:

Slatka voda: Tiemco, Cabela's (Tiemco), Kamasan, Partridge, Daiichi, Gamakatsu

Slana voda: Gamakatsu, Owner, Mustad Signature, Eagle Claw
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.588
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Gamakatsu je jako prisutan na nasem trzistu..a prevashodno razlog tome je kvalitet..koristio sam i Tiemco (jako mi se svidjaju za suvu muvu)..mustad,hayabusa,wmc..ali gamakatsu je stvarno samo jedan..

P.S.

Kako sam cuo (nezvanicno)...SportCom vise nece uvoziti program Gamakatsu-a,vec neka firma iz Cacka..trac ili istina? fly_dontknow fly_dontknow
 
Vrh Dno