VELIKA KRITIKA!

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
za gosn Lakija a onda i za sve ostale vezace muva.

Zasto ovaj sajt nema poseban odeljak sa uputstvima (sa sve slikama) za vezivanje najpopularnijih/najlovnijih musica? To me STRASNO muci!!!

Razlozi:

1. mislim da to nije posebno tesko izvesti u smislu organizacije (osvrnucu se samo na Nislije)
    a) ima vas mnogo u Nisu koji mogu da vezu odlicne/lovne muve,
    b) taj proces ne traje ne znam koliko dugo - ako polubunovni Randja moze da naveze nimfu za 5 minuta u 8 sati ujutro pretpostavljam da neko mladji pod uticajem psihoaktivnih supstanci moze to da uradi za duplo krace vreme,
    c) ti Laki dobro vezes muve i imas odlican fotoaparat,
    d) dobro ste povezani medju sobom u Nisu tako da ako neko drugi nema fotoaparat moze lako da ga pozajmi i izvrsi svoju DUZNOST  :hammer:za veoma kratko vreme

2. koliko sam video na ovom sajtu postoji jos ljudi (sem Nislija) koji su odlicni poznavaoci insekata i vezaci muva i koji bi sigurno bili voljni da pomognu svojim prilogom - prvi na pamet mi pada Sasa Panic

3. takav odeljak na sajtu (ne na forumu!!!) bi ZNATNO podigao kvalitet istog

4. ima dosta pocetnika (prvi dizem dva prsta) kojima je velika zelja da udju u svet vezivanja muva

5. nesto takvo bi olaksalo i popularizovalo musicarenje u jugoistocnoj Srbiji (da se ogranicim samo na taj deo) jer vi imate ogromno iskustvo i znate koje muve rade na vasim rekama. Hajde da pomenemo samo bambulu. Takav deo na sajtu bi bio nezaobilazni deo za bilo koga ko planira da poseti Nisavu, Visocicu, Temsticu, Jermu...

6. organizacija muva bi mogla da se napravi na mnogo interesantnih nacina: selekcije po rekama, po autorima, po godisnjim dobima, tipovima muva...i sta ti ja znam

Mogao bih ovako do sutra - ovo sam samo nabacao misli i otvorio dusu.

Znam gazda Laki da imas i previse drugih problema u zivotu ali ovo je predlog da nas (vas, jer ja nemam pojma o vezivanju muva) pokrene iz mrtvila...

Drago mi je da vidim da konkretne stvari pocinju da se desavaju kao posledica naseg forumasenja: sastanci po Beogradu, brojanje trla na Nisavi, dace bog i ciscenje Visocice...Ovo je samo jedan predlog za koji mislim da bi znacajno podigao kvalitet ovog sajta a svi bi imali koristi od toga

Bistro
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Kritika je na mestu, i ja je prvi prihvatam kao niški mušičar. Mada, treba prometiti da sezona još traje, a muve će da se vezuju zimus, natenane. Na brzinu se muve vezuju za ribolov, a za slikanje... E, tu treba vremena. ;)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Bogdane, pogodio si " u sridu". Laki samo treba da postavi taj odeljak na sajt, postavi link na naslovnu stranu, a izrađivači muva će sami da mu šalju priloge.
Nekoliko recepata i slika ima na forumu, ali ovo zaista zaslužuje posebnu pažnju.
Iako sam blizak Lakijev prijatelj i ja mu upućujem veliku kritiku zbog toga. E, sad će on da se pravda, ljuti i nervira, a bolje bi mu bilo da posluša naše mudrosti i mrdne malo guzicom. :samotuci:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Moram da na brzinu odgovrim, velike me akciije danas cekaju. Ideja je sasvim na nmsetu, postoji i o njoj je pisamo od samog pocetka sajta. Sajt je ozbiljan, bez obzira sta se o ovom sajtu pise. Na ovom projektu tim sajta radi vec mesec dana. Pao je server i poceli smo od pocetka. Kako ja ne prilazim sajtu kao muva bez glave  i ne radim apedrape i pljuni i zalepi tako i ovome priilazim veoma ozbiljno. Sve sto je na sajtu uradjeno je uradjeno na najbolji moguci nacin  sa najboljim programima i ostalo. Ubrzo ce biti postavljen i deo o kome govorite i bicete RASPAMECENI. verujte mi na ovome!
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Samo polako, Laki. :tbumb: Pusti ovog Mixa, "nema on pojma". :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Znas sta Laki ti si ko pravda spora ali dostizan koliko ti je trebalo za galeriju ali je na kraju extra ispala  :tbumb: :respect:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
100ka je napisao(la):
Znas sta Laki ti si ko pravda spora ali dostizan koliko ti je trebalo za galeriju ali je na kraju extra ispala  :tbumb: :respect:

:D :D :D :D :D :D :D
:hammer:

:yeswink:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
dr.lucky je napisao(la):
Moram da na brzinu odgovrim, velike me akciije danas cekaju. Ideja je sasvim na nmsetu, postoji i o njoj je pisamo od samog pocetka sajta. Sajt je ozbiljan, bez obzira sta se o ovom sajtu pise. Na ovom projektu tim sajta radi vec mesec dana. Pao je server i poceli smo od pocetka. Kako ja ne prilazim sajtu kao muva bez glave  i ne radim apedrape i pljuni i zalepi tako i ovome priilazim veoma ozbiljno. Sve sto je na sajtu uradjeno je uradjeno na najbolji moguci nacin  sa najboljim programima i ostalo. Ubrzo ce biti postavljen i deo o kome govorite i bicete RASPAMECENI. verujte mi na ovome!
A veza galerija - sajt - forum? Ode u k...c
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Laki babo jedna senilna  :D
Milance tebi jedan plus, a da znas da sam bas i ja razmisljao o tome danas koja koincikdenkcija!
Laki tebi jedan mršt  :mad:
 
Vrh Dno