Velika Morava

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Baki-Pa ispod Ljubičevskog mosta :)
 

Prilozi

  • IMG_5756-1.JPG
    IMG_5756-1.JPG
    196,7 KB · Pregleda: 376
  • IMG_5760-1.JPG
    IMG_5760-1.JPG
    182,9 KB · Pregleda: 355

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Velika Morava je na moju zalost sicusna po kvalitetu  ribolova u odnosu na Z. Moravu  :(
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Baki-Pa je napisao(la):
Sunce ti žarko, al sam ga daleko itnuo na prvoj slici  :D

Obzirom da je dužina štapa = 3m, analizom dobijamo da se van štapa vidi još približno 5 metara i dolazimo do neverovatnih 3+5=8 metara  :D
Ono što se ne vidi spada u domen UFO - NLO objekata  :hammer:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Baki, obzirom da Mita nikad nema vremena ni zivaca da pokazuje mahanje a pogotovo kada je blizu neke vode, uhati ti tvog imenjaka da ti pokaze. On je makar uvek raspolozen za livadu :)
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
More ima da ide na livadu samnom. Juče je kukao kako mu ne ide casting po vetru. Kao fol, ne valja mu taj štap za to nego je za "prevrtanje". Šta ima da prevrće na onolikoj vodi?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Hahhah....mora da se sa tim stapom takmicio nomad na drini :p
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Daj ti milancetu i motku i snacice se
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Vidim da niko odavno nije pisao nista na ovoj temi. Jel to znaci, da niko nista ne lovi na Velikoj Moravi? Ja sam danas bio, ostali smo i mrak nas je uhvatilo, sa trojicom kolega varalicara, ja sam naravno pecao na musicu  :), ali smo svi bili bez ulova, jedini sa ulovom su bili komarci, kojih ima..... podosta. Nadam se da cu se sledeci put oglasiti na ovoj temi, sa lepsom pricom, s obzirom da sam cesto na Velikoj Moravi, ali u zadnjih par izlazaka ne videh ribu.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
U odnosu na Zapadnu Moravu Velika je jako slabog kvaliteta, zadnjih par godina ima jako čudnu boju, baš sam je danas zagledao, vodostaj opao vide se peščani sprudovi a voda boje blata :( Ja bih baš voleo da se izbistri pa da mušičarim mrenu ali slaba vajda... :/

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Ima velike oscilacije u vodostaju. Pre 3 dana sam bio u Milosevu, kazu mestani, da je za noc, nadosla metar. Danas, jeste pala, ali se nije izbistrila. Stvarno, je losa za ribolov zadnjih godina, a ja zapeo samo Velika Morava, i to je to. Mada cujem svakakve price, da mrezarosi i strujarosi haraju Moravom, tako da verijem da je dosta i unisten riblji fond.
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Mrena je dosta dobar borac, i pretpostavljam da je pecanje na musicu pravi uzitak.
 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
514
Broj reagovanja
48
Lokacija
Jagodina
U okolini Jagodine izmedju sela Ribare i Glogovac postoji vikend naselje koje su meštani nazvali Brioni, tu su bila najatraktivnija mesta za ribolov na Moravi u okolini Jagodine, sada kažu da su ta mesta opustošena, tu sam kao klinac pecao beovicu i sitnu mrenu na petljaš.


Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
видим да стално куде велику а хвале западну, ето и овде на западној није богзна шта али у задња 4 дана пала два преко кило и два око три фртаља,но ја и даље нисам задовољан, по два на мокре и суве, удице 10 и 8.
 
Vrh Dno