Veliki PARTY

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Hocu da ove godine organizujem party povodom 20 godina svog music. staza. Jos uvek se samo pitam da li da organizujem takmicenje u vezivanju muva tim povodom. Nasao sam jakog sponzora koji ce dati vredne nagrade i sve ostalo.
Neka bude ovo pozivnica za sve musicare. Javite se.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
odlicna ideja i party i 'takmicenje' , samo jos da nadjes veliki prostor jer mislim da ce dosta ljudi biti zainteresovano . sto se tice nagrada i sponzorisanja moja firma FAIRY RIVER je zainteresovana za saradnju. mozemo napraviti celodnevnu zajebanciju i na otvorenom, sa bazenom za casting, ...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sport Com, Fairy River... idemo dalje. Sponzori samo navalite. Jos samo ucesnici (takmicari) da se probude.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
ako bih mogao ja da se javim,kao pocetnik,da dodjem i osim zajebancije da me uvedete u te musicarske vode :)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lazo, dobro si dosao!
Pitam se (a i vas), kojom muzikom cemo se zabavljati?
a)Kafanska pevaljka
b)Cigani trubaci
c)Simfonijski orkestar
d)Hor
e)Klubski rok sastav
f)DeeJay (sa 2 Technics gramofona i mastermixom)
Glasajte i pomozite mi da izaberem muziku. Napominjem da mi je najlakse da obezbedim DJ Funky Junky-a.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
opet ja,
mislim da bi bilo lepo da zakazes termin,sto pre,da se ja vratim u rodni grad sa nekim znanjem,posto vidim da ce sad ovaj musicarski mesec-maj
:)
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
opet ja,
mislim da bi bilo lepo da zakazes termin,sto pre,da se ja vratim u rodni grad sa nekim znanjem,posto vidim da ce sad ovaj musicarski mesec-maj
:)
 
M

Mr.Zakula

Guest
Ja bih za svoju dushu hteo jednog DJ sa gramofonima i mixerom,do jaja...A i rokachina bi mi odgovarala...Hor?Trubachi?Simfonijski orkestar?Grrrrrrrrrrrr,boom in the face!
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
i ja sam za rok,ali mislim da ako ce biti starijeg naroda
preko 55 godina mora malo narodne muzike one stare
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
ispasce da spamujem,ali posto te verovatno interesuje odziv za to takmicenje,postavi neku anketu ili nesto gde bi mogli da se prijavimo!

p.s. mogao bi malo da pojasnis tacnije,kakve musice?
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Trubaci! Rakija! Pivo! Kafanska pevavljka sa drusnim nedrima! :D
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Nece biti narodne muzike, a mozda ni gostiju starijih od 55 godina, mada i oni manje gotive folk od savremenih dvadesetogodisnjaka. Prijavljujte se ovde. Predlozite mi neki termin. Bitno je samo da bude ove godine, jer sam poceo da musicarim juna 1986. godine.
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
sto se mene tice kad god zelite,sa tim sto bi mozda bilo extra za 1. maj!?
nisam bas razumeo oko fly tying takmicenja,da li ima neka musica odredjena,ili kako?

p.s. naravno evo ja se prijavljujem
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ideja je cool.
Sto se tice takmicenja u fly tyingu na mene NE racunajte. Sem ako ne bude onako genijalno smisljeno da onaj ko brze namota muvu pobedi!!!!!
 
Vrh Dno