Veliki PARTY

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ko nece da izlaze svoje musice, gresi. Nagrade za najbolje muve su tako vredne da boli glava. Inace, mi smo vec cetiri puta organizovali Takmicenje u izradi muva. Na poslednjem su nagrade bile veoma kvalitetni cekrci, stege... Najbolji su uzeli nagrade u vrednosti i po 200 eura. Mozda je nekome problem ocenjivanje. Evo kako je bilo prosli put: U ziriju smo bili ja, Aco Ivanovic i jos jedan clan. Musice su nam prosledjivali pod siframa, tako da nismo znali cije su. Svaka musica dobijala je ocene od svakog clana zirija posebno. Dakle, ne moze postenije. A to sto je prve nagrade u sve tri kategorije osvojio isti covek, to je zato sto je u tadasnjoj konkurenciji bio najbolji. To je jedini razlog. Bilo je mnogo posetilaca, musicara, izlagaca itd. Verovatno su svi osim pobednika i nas iz zirija zakljucili da je to namestaljka. Sta da im radim. Ovog puta cemo musice ocenjivati svi.
Lucky je moj dobar prijatelj. Ako na mojoj musicarskoj zurci ne izlozi svoje musice (a odlicno ih pravi!), uvredice me. Ili mozda hoce da bude u ziriju. Hajde da zajedno sastavimo ziri. Ali samo od clanova ovog foruma!
 
M

Mr.Zakula

Guest
Mix,dobijash moje muvice za zuraju.Samo mi kazi,koje ce kategorije biti,suve,mokre,realistichni uzorci,stimeri,...??Mislim da bi cool bilo da ti budesh u ziriju,jer ti organizujesh terevenku.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Suva, nimfa i strimer. Nece biti kategorije realisticna, jer to su muve koje sluze samo za ukras, a mi smo prakticni musicari. Ako neko realisticno pravi bilo koju od ovih kategorija, neka muva bude i upotrebljiva.
Ja necu biti u konkurenciji sigurno, a da li cu biti u ziriju videcu. Naporan je to posao, a ja bih da se opustim i slavim.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Eto cak cu i ja da napravim muvu za ovu priliku. A sto se tice muzike - naravno sisata pevaljka u zagusljivoj kafani je prava kombinacija ...
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sta da trazim od Sport Com-a. Oni hoce da daju nagrade za takmicenje u izradi musica? Imaju Shimano stapove, konce i cekrke i Gamakatsu udice. Imaju i prsluke, kombinezone... i razne dzidza midze.
Hajde da zajedno sastavimo ziri. Predlozite nekog.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sta da trazim od Sport Com-a. Oni hoce da daju nagrade za takmicenje u izradi musica? Imaju Shimano stapove, konce i cekrke i Gamakatsu udice. Imaju i prsluke, kombinezone... i razne dzidza midze. I podsetite me da u ponedeljak idem tamo.
 
M

Mr.Zakula

Guest
Stapove,konce,chekrke,to me najvishe privlachi.Mnogo se lozim na Biocraft seriju i ultegra-u.Randjo jer si video nekada Shimanov mushicarski stap Exage?Nabavio sam njegovu top fabrichku varijantu,sa nekim (prvi put chujem) Pacific Bay provodnicima i drzachem chekrka.Stap je chista 5-ica,vrhunski izgleda i vrhunski baca.Dobio sam uz njega i bazookoo.
 

flyfishing

Newbie
Učlanjen(a)
15.04.2006.
Poruke
18
Broj reagovanja
0
ja sam za 12/ 10 technics i po mogucstvu progresive techno ili jos bolje goa trance jaci je trip
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Veliki party tek na jesen. Ne mogu da organizujem tako nesto sad, u jeku "musicarske groznice". Tek je dvadeset i neki maj, a ja vec (stvarno) ne pamtim dan kada nisam bio u ribolovu. Bitno je da proslavim svoj jubilej ove godine. Moze to i oktobra ili jos bolje novembra. U sred leta, NIKAKO!
 
Vrh Dno