VEMUS 2008

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
U Pančevu tradicionalni 6-ti VEMUS!!!
Ivan, Buda, Ivan, Bojan, Deja, Moša, Srđa i organizatori Bane i moja malenkost trudili smo se da pobedimo dugu zimu pričom, smehom, druženjem i naravno VEzivanjem MUSica. Za razliku od prošle godine alkohol je ostao neugrožen, ali platili su ćevapi, kobaje i ostali roštilj. Rezultate rada (iako sastav nije bio baš najraspoloženiji za vezivanje, a neki su došli čak i bez pribora!!!) pogledajte u mojoj galeriji:
http://www.musicarenje.org/galerija/main.php?g2_itemId=2061
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
  Aaaaaaa, video sam muve. Buda je moj favorit. Šteta što je zamočao ovaj sajt.
Milanče je potpuno oćoravio, mada mu "poslednji prizor" nije loš. Bane je počeo da liči na Mogola, a Jr mota prave nišavske seratelle ignite, debele za lipljena, ali odlične za klenove iz Brzog Broda. Predsednik MFS-a će od mene dobiti konac za telo majske boje svežeg gnoja ili zdravstvene knjižice, kao i olive poly wings. Ne prepoznajem ovog krupnog čoveka, ali mi se kroz maglu priviđa neki vešt klenaroš, korisnik bambule i poštovaoc mušičarenja crvenperke, mada nisam siguran.  :hammer:
SVe u svemu, žao mi je što opet nisam bio sa vama. Ovog puta nikako nisam mogao da dođem. Hteo sam da vas zovem da odložite za jedan dan, čak sam razmišljao da pođem iz Niša u 15 h, zvao sam Kuzmu u 14 h, ali ništa od toga. Jedan VEMUS sam prežalio, ali ovaj drugi ne znam kako ću.  :'(
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Bez brige Mix, biće ih još ;)
Evo ti kao bonus fotka Ivanove majske gde se bolje vidi i boja tela!
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Za pohvalu i podrsku je svako musicarsko organizovanje, kao i ovo u Pancevackoj (-Milancetovoj) organizaciji. Ocigledno VEMUS radi mnogo konkretnije od nekih naizgled vecih organizacija.
  Vidimo se na sedmom VEMUS mitingu :yeswink:
  Neka neki od posetioca podele svoja misljenja i zapazanja sa ovog sestog V. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Lepe muve ste vezivali Milanče :tbumb:
Svako organizovano druženje medju čalnovima naše sekte flajfišingovske je za pohvalu.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Imam jednu zamerku na Vemus a on je tesna limitiranost prostora na desetak ljudi. Tj ako ima ljudi koji zele da dodju u nesto vecem broju to je vec problem ako sam dobro shvatio. Predlazem da za sledeci Vemus prvo otprilike utvrdite broj tako sto ce ljudi morati da vam se najave pa onda da po tom broju trazite adekvatan prostor. Znam da je to malo komplikovanije nego sad, ali posto Vemus "preti" da postane nesto ozbiljnije nego sto ste planirali mislim da su nove stvari u organizaciji pozeljne.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
@Gringo - u pravu si, znam i sam, međutim VEMUS je zamišljen (i krenuo) kao praznično zimsko druženje i vezivanje muva nas nekoliko pančevaca (nekad nam je i problem da se skupimo!!!) ali cela stvar se otima kontroli!!!
I meni je žao što ne mogu da pozovem bar sve drugare sa kojima sam tokom godine mušičario, a tek ako bih ga javno oglasio sigurno bi došlo 30-40 mušičara. Naravno da razmišljamo i o promeni/povećanju prostora za 2009-tu!!!
 

vbudic

Newbie
Učlanjen(a)
09.04.2006.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Želim sve puno da vas pozdravim!
Mix nisam ja zamočao ni jedan sajt!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
A sta vam je ta skracenica VEMUS bas me zanima..
Cisto iz radoznalosti...
 

lazza

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
06.12.2005.
Poruke
1.842
Broj reagovanja
2
Lokacija
NIShville
Vezivanje Musica valjda? :)
Sve pohvale za organizaciju Pancevcima. Ocekujm da ce da bude mnogo posecenija manifestacija sledece godine. Vidimo se tada!  :tbumb:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ove moje Nišlije bi izgleda više volele da im neko drugi organizuje najveću fly tying manifestaciju u Srbiji!? Do sada je bila u Nišu, a oni bi da je malo prošetaju. Op, pade mi na pamet dobra ideja! Hajde da Izložba Veštačkih Mušica, sa takmičenjem, koja je uvek održavana u Nišu, počne svake godine da šeta od jednog do drugog grada Srbije!!
Mi ćemo opet da organizujemo to čudo, ali bi već 2009. moglo da bude u Pančevu, 2010. u Vranju, 2011. u Užicu, 2012. u Pirotu, 2013. u Valjevu, 2014. opet u Nišu, 2015. u Beogradu...
Kao član upravnog odbora Mušičarske Federacije Srbije, predlažem da ta organizacija, koju sam još na prošloj Izložbi pokušao da uvučem u fly tying, prihvati ovaj posao u svoje ruke. Ja ću kao pokretač i organizator svih dosadašnjih FT Competition-a da pomognem, ako prihvataju. Ako me neće, bar ću jednom i ja da budem učesnik-takmičar, a ne pokretač, organizator i predsednik žirija, koga na kraju najviše boli glava, a pola posetioca čak ni ne registruje taj trud.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Ljudi pomagajte il nam Mixer nacisto propade :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kuzma je napisao(la):
  Ljudi pomagajte il nam Mixer nacisto propade :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Propade od organizovanja i glavobolje? Jok! Vrlo rado bih predao "štafetu", bar na neko vreme. Neka moji drugari iz rukovodstva MFS razmisle o ovome.
Mixmaster je napisao(la):
Hajde da Izložba Veštačkih Mušica, sa takmičenjem, koja je uvek održavana u Nišu, počne svake godine da šeta od jednog do drugog grada Srbije!!
Mi ćemo opet da organizujemo to čudo, ali bi već 2009. moglo da bude u Pančevu, 2010. u Vranju, 2011. u Užicu, 2012. u Pirotu, 2013. u Valjevu, 2014. opet u Nišu, 2015. u Beogradu...
Kao član upravnog odbora Mušičarske Federacije Srbije, predlažem da ta organizacija, koju sam još na prošloj Izložbi pokušao da uvučem u fly tying, prihvati ovaj posao u svoje ruke. Ja ću kao pokretač i organizator svih dosadašnjih FT Competition-a da pomognem, ako prihvataju.

VEMUS je nastao kroz zezanje, ali kada bi još neki grad u Srbiji imao svoj Vemus, pa kad bi tu čorbicu zapržili niškom Izložbom mušica, dobili bi opasnu fly tying poslasticu i putujući cirkus koji bi mušičarenje učinio duplo popularnijim.
 
Vrh Dno