VEMUS 2008

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Uh... Tri dana ne mogu da napišem ovaj post... :'(
Elem, učestvovao sam na ovogodišnjem Vemusu i o ovoj manifestaciji mogu reći sve najbolje. Ekipu su činili pre svega odlični ljudi, a potom vrsni mušičari, vezači, itd. Atmosfera je bila fenomenalna tako da mi je 10 sati proletelo za tren oka. Sve muve koje su vezane su odlične i lovne mada je moglo da ih bude više. Neke kreacije sam imao priliku da prvi put vidim uživo i siguran sam da ću ih uvrstiti u svoj repertoar. Moj doprinos vezivanju je bio skroman jer igrom slučaja nisam poneo svoj pribor ali se Milanče kao dobar domaćin potrudio da mi obezbedi stegu i ostalo da i ja nešto smotam.
  Hoću da pohvalim ovu ekipu mušičara i na jedan drugi način. S obzirom na sve nesuglasice, svađe i sl. među mušičarima Srbije, svi prisutni su se dobro slagali. I pored brojnih različitih mišljenja i stavova, svaka diskusija (a bilo ih je...) je bila za svaku pohvalu. To pokazuje da se vrsni mušičari mogu družiti bez sujete, nametanja mišljenja, sukoba i sl. Hvala celoj ekipi za ovakav susret.
  Na kraju želim da se zahvalim domaćinima, Milančetu i Banetu na pozivu i gostoprimstvu. Pozdrav i svim Pančevcima i nadam se da će njihov Vemus sledeće godine prerasti u veću manifestaciju. Takođe, hvala Bojanu (Simpsonu) na vožnji od Bg do Pa.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Nema na čemu!
Bonus fotka iz 2007-me (2008-ma mi je na drugom kompu!).
 
Vrh Dno