VII JADRANSKO PODUNAVSKIH ZEMALJA TARA KOLASIN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
mator je on da bi se IZVINUO,možda se ušine ,jebote dal je realno ovo prepucavanje
posebna sorta ste vi ligaši  :hammer: do nekog trenutka je i bilo smešno,sad stvarno više nije
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
emporio djuzini je napisao(la):
Niko se ne oseca prozvanim
Tako je ispalo
PRVO SI TI - MITO
sebe ugurao u tri
I to je OK
da nisi krivotvorio i tvoj sistem bodovanja
I saleta zupu spustio na 4.mesto

Da si lepo rekao
POGRESNO SAM SABRAO
niko vise ne bi obracao paznju
NEMAS 5 PLASMANA
NEGO 6

po tvome nisi 3. Nego 4.

Ljudski je pogresiti
I izvinuti se na nenamernoj gresci
AKO JE BILA SLUCAJNA

Odovoriću ti poslednji put u životu... Za početak se vrati na prvu stranu i pročitaj ponovo pažljivo oba moja posta i prouči pdf file koji sam priložio:
Prvo sam naveo ZVANIČNI plasman svih takmičara iz Srbije.
Posle sam naveo rezultate moje analize. U njoj nema ni bodova ni veličine riba zato što su za ovu analizu NEBITNI, samo BROJ riba na mestima na kojima su pecali takmičari iz Srbije. Za ovakve analize dužina riba i broj poena su nebitni, kao i sektorski plasmani. NARAVNO da nisam ništa pogrešno sabrao, i naravno da su rezultati takvi kakvi su. To su suve činjenice, niko tu sjajn nije bio a svakako su Luka i Đole najbolji.
Ovakva analiza služi da se takmičar zamisli da li je imao pogrešnu taktiku, pristup, neadekvatan pribor, loše muve,... na mestu ako su drugi lovili više ribe u istim ili sličnim uslovima.
Niko nije imao primedbi, a šta si ti sve posle toga napisao (uz dernjanje, vređanje,...) to ne bi pas sa maslom pojeo.
Nadam se da si se za izvinjenje samo šalio...
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Prevazisli ste sami sebe...
Ako ovako nastavite ja sam ubedjen da ce da vam bude uskracena dobrodoslica na svim takmicenjima u regionu a i sire.
Brukate i sebe i nas sto nemamo veza sa ovom pricom, bice sramota reci da si musicar iz Srbije.

 

emporio djuzini

Senior member
Učlanjen(a)
21.07.2010.
Poruke
110
Broj reagovanja
0
Bice sramota

Ja odgovorno tvrdim da takmicari iz Srbije nisu dopisivali ribe
mozda on zna nesto sto nas cetvorica nismo znali
Mozda je on radio nesto sto mi nismo
A nas  bivsi sampion svuda po regionu s... i blati nas
Sad je u kolasinu to isto radio

BRUKA NAS GDE GOD  DA SE POJAVI

svoje neuspehe opravdava urusavanjem tudjih uspeha.

I da se opet osvrnem na njegovo racunanje . Analizu
Zasto da sebi da 2.poena ako ima takmicara sa istim brojem ulovljenih riba?
Evo zasto: DA NE BI SLUCEJNO URUSIO UGLED
I DA SLUCAJNO NE BUDE U TOP 3 SRPSKIH MUSICARA.
KOJI JE IZGUBIO NA GRACU OVE GODINE.

Polako ali sigurno PADA
Neuspeh na Gracu
Neuspeh na Visocici
Debakl i brukanje na Tari u Kolasinu
Psihicki ga unistavaju
Ne bira reci u vredjanju...
Ne podnosi poraze

Gde je Mita veciti drugi (izuzetak proslogodisnja titula osvojena
Sa brkovima i silikonskom glistom)
I PRVO MESTO NA GRACU U BACANJU U LAVOR

Koji je non stop u top 3 medju srpskim musicarima?


NESTAJE

Bruka nije potrebna da mi uopste odgovara.

Samo nemoj da vise ides okolo i spletkaris!!!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
simpson H je napisao(la):
E stvarno maricu kenjas ko' foka :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Tihi je mislio na Mitu ne na mene. Nista ne citas Simpsone samo dodjes da podjebavas ljude xaaxaxax :)
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Emporio mene bi bilo sramota da pricam ovako o vicesampionu i proslogodisnjem sampionu, pogotovo sa tvoje pozicije (10. od 14 takmicara). Mislim valjda si svestan da Mita moze da te napravi od malo dabinga i zice? To vise nije ni razlika u klasi vec kategoriji (amater vs pro). Ej bre ti si predsednik jedne organizacije, blatis jednog od najboljih iz TVOJE reprezentacije, radujes se kad podbaci, uzivas u njegovim pehovima. Meni je to strasno!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Simson pita organizatora lige dal ga je sramota sto komentarise ponasanje ucesnika lige koju je on organizovao???
A ko ima vise prava da komentarise od njega???

 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Emporio, ako sam dobro shvatio, ti se predsednik neke naše savezne Fly organizacije (izvinite, ne znam tačan naziv), kao i neko jako bitan u organizaciji odlaska reprezentativaca na takmičenja.

To mu bezmalo dođe kao Sale Đorđević u košarci.

E sad uporedi njegove izjave o potencijalnim reprezentativcima koji su ga razočarali i više nisu deo tima i tvoje:
Novica Veličkovič, Sale mu je posvetio 2 rečenice pre 2 godine i više ga nije spomenuo.
Micov, 3-4 rečenice i kraj
Boban - takođe par rečenica kulturnog objašnjenja.

Da li je on sebi dozvolio luksuz da ikoga od njih trojice izvređa? Ili je šturo ali ipak kulturno objasnio zašto nisu deo tima.

A šta ti napisa... Knjigu! I to kakvu - "farmatičko-parovnu"!

Ako si neko od uticaja u toj organizaciji stavi na glasanje da se Mita izbaci iz reprezetacije, pa da vidimo šta će da se desi. Ili se povuci sa funkcije ako nisi u stanju da rešiš problem sa reprezentativcem.

Ovo ovako posanje... Strašno... Bruka za mušičarenje. Bruka za celokupan sport u Srbiji.

Napomena: Izvinjavam se što komentarišem a nisam pažljivo pročitao sve sa ove teme, već samo preleteh, ali mislim da sam stekao pravu sliku o napisanom.
 

milan_mj

Full member
Učlanjen(a)
11.06.2011.
Poruke
890
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vrnjacka Banja
Niste fer prema coveku.
Okrenite to na drugu stranu ako tako gledate.
Gde ste videli da igraci koji postignu los rezultat krive selektora, saigrace, uporedjuju minutazu drugih, uporedjuju suteve na kos sa postignitim poenima itd i onda izvlace zakljucak  kako su medju najboljima.  I uz to svi su im krivi za los rezultat, od otlrganizatora, loseg terena, gledalaca, neispeglanih dresova, cistacica koje su ostavile klizav pod itd
Normalno da ce Sale da kritikuje igrace ako se ovako ponasaju. Sreca pa nam igraci nisu kao musicari.
 

Goci

Hero member
Učlanjen(a)
03.04.2007.
Poruke
2.772
Broj reagovanja
0
Lokacija
Niš
Video sam! Pižon posle Slovenije reko da nismo imali sreću i da smo bili umorni.  :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=tBVWoGM6aRk

Mita 100% bio umoran, plus nije imao sreću.  ;)


Ali to, kao i njegovo pravdanje pred samim sobom i nalaženje razloga neuspeha, ipak ne sme da izazove ovakvu reakciju "selektora".
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Nije Vlada Đorđević (selektor) ,pre je Đilas  :smoke:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
a pored djilasa i covke se pita pa je tako u repki i simonovic...sacuvaj me boze...djordjevic jeste bio igracka institucija ali kao trener je bez kompasa...
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
gegula je napisao(la):
a pored djilasa i covke se pita pa je tako u repki i simonovic...sacuvaj me boze...djordjevic jeste bio igracka institucija ali kao trener je bez kompasa...

Nemoj tako,pa ko će ako ne simon kapiten da otrči i ukrade neki peharčić,čovek imam iskustva :hammer:
Gde si bre ti GROBARE teniski  :bleh:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Goci je napisao(la):
Video sam! Pižon posle Slovenije reko da nismo imali sreću i da smo bili umorni.  [emoji38]

https://www.youtube.com/watch?v=tBVWoGM6aRk

Mita 100% bio umoran, plus nije imao sreću.  ;)


Ali to, kao i njegovo pravdanje pred samim sobom i nalaženje razloga neuspeha, ipak ne sme da izazove ovakvu reakciju "selektora".
Ahahaha Goci ti si lud, gde iskopa ovo sa Pizdrom. Jedan od najvecih bisera hodajuce legende i pre svega velikog dobrice.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno