Vision Attack intermediate fly line WF5I

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Mislim da su kutije iste za svaki Attack, i F i I i S. Razlikuju se samo bele nalepnice, jedna na kutiji i jedna na špulni. Ipak ja mislim da si dobio Attack.  :-[
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Eto sad će još ispasti da se prepucavam s tobom, ma meni nije bitno jel Attack ili Extreme, al kod ponovne narudžbine prozirnog Attack nije išlo, jbga kaže čovek da ne postoji, a usput nam je dao link na netu da vidimo gdje u stvari spada ta koju smo dobili pod Vision:
www.anglingclassics.co.uk/Vision_Fly_Lines.html
evo tu je i ova naša među ostalima a čak i u imenu nosi "Clear".
Inače i meni je jako čudno da bude tako fino namotano na kotur, spakovano u kutiju... a pogrešno. Ko koga tu jebe ne znam, al diler mi ne može od Attacka ponoviti narudžbu (jer po njemu ne postoji) nego samo od Extrema, a ni na netu je nisam našao među Attackom u prozirnoj ponudi već samo u bojama. :(
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Ma druže, opušteno. Očigledno je problem u tom prodavcu. Ja ispred sebe imam Visionov katalog za 2008 a pregledao sam i www.visionflyfishing.com i ono što sam zaključio je da se Attack postoji i u Intermediate (clear) varijanti a da Extreme Distance postoji u F/I (clear/ivory) varijanti. Dakle, po meni je taj prodavac žešće neupućen i trebalo bi mu proslediti zvaničan Visionov sajt. Nije problem ako si dobio skuplji konac (al nisi...  :bleh:), problem je da sutra od istog prodavca ne dobiješ neki jeftinij a platio si skuplji. Samo na to sam hteo da ti ukažem, bez ikakve loše namere.

p.s. Kod tebe stalno neki problem sa postovima, al ovaj put sam ga sredio. Pogledaj pm.  :)
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Da, nakon ovog tvog linka i pregleda špaga očito je da si u pravu, Attack se radi i u Clear verziji te ga ja ipak imam kao takvog a trgovac... eh... šta reći brlja, brlja uf što ja to ne volim.
Hvala za raščišćavanje i nevidljivih postova i ove zagonetke oko Attacka.  :bye: 
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
Retki su trgovci koji znaju šta ti nude, ili šta bi trebalo da ti ponude.

R III - citat

"Lažu trgovci, majke im ga, piše na tegli slatka - trajnost godinu dana - ja ga pojedem za pet minuta" :D
Pozdrav
 
Vrh Dno