Vision Ikon

mtmk

Junior member
Učlanjen(a)
06.09.2017.
Poruke
26
Broj reagovanja
7
Da li uopste moze negde da se proba u Beogradu ovaj kombinezon ili se moram zadovoljiti narucivanjem ?
Kupio bih i cipele pa mi se bas i ne narucuje sve to na osnovu njihovih tabela ...
 

FlyTyer

Senior member
Učlanjen(a)
19.02.2016.
Poruke
144
Broj reagovanja
17
Lokacija
Nis
Imas u sportskom ribolovu ali mislim da su oni iz NS-a tako da ti ne znaci nesto
Jedino ako neko ima pa da probas od njega
 

mtmk

Junior member
Učlanjen(a)
06.09.2017.
Poruke
26
Broj reagovanja
7
FlyTyer je napisao(la):
Imas u sportskom ribolovu ali mislim da su oni iz NS-a tako da ti ne znaci nesto
Jedino ako neko ima pa da probas od njega
Kod njih na sajtu sam i video, nego koliko vidim oni su samo internet prodavnica, pitanje je jel uopste to oni imaju na stanju i da li je moguce da se vidi i proba
Nazvacu ih u svakom slucaju
 

FlyTyer

Senior member
Učlanjen(a)
19.02.2016.
Poruke
144
Broj reagovanja
17
Lokacija
Nis
nazovi pa vidi,mislim da mozes da probas al ces morati da odes do ns
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
mtmk je napisao(la):
Kod njih na sajtu sam i video, nego koliko vidim oni su samo internet prodavnica, pitanje je jel uopste to oni imaju na stanju i da li je moguce da se vidi i proba
Nazvacu ih u svakom slucaju
Pitaj sala iz cacka. Ima online prodavnicu i ima.prodavnicu u cacku. U svakom slucaju mozes ga nazvati i objasnice ti ako nista kako da premeris itd... zna dosta oko kombinezona sigurno.... euro fish se radnja zove

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.310
Broj reagovanja
207
Lokacija
Zvornik
Igrom slučaja imam nov Ikon.Vlasništvo Eurofisha.Ako ti šta znači mogu premjeriti na osnovu sebe.
188/90 su moji gabariti  :bleh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
tommylee je napisao(la):
Igrom slučaja imam nov Ikon.Vlasništvo Eurofisha.Ako ti šta znači mogu premjeriti na osnovu sebe.
188/90 su moji gabariti  :bleh:
A strukic [emoji23]

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

mtmk

Junior member
Učlanjen(a)
06.09.2017.
Poruke
26
Broj reagovanja
7
tommylee je napisao(la):
Igrom slučaja imam nov Ikon.Vlasništvo Eurofisha.Ako ti šta znači mogu premjeriti na osnovu sebe.
188/90 su moji gabariti  :bleh:
,
haha, ja sam 179/72 ... zvao sam ove u NS i kaze mi lik kombinezon ML i cipele 12 (nosim 43-44 obucu), uzecu Hopper ili Loikka cipele (po netu vidim manje losih iskustva sa Loikka)
Ne moze u NS da se proba jebga, znaci narucivanje iz NS ili taj eurofish
Hvala na pomoci
 

tfilip98

Junior member
Učlanjen(a)
01.03.2018.
Poruke
47
Broj reagovanja
1
Lokacija
Lepenac
Od mog drugara neki drug ima Ikon i traje mu već duže vreme. Kaže da je ok. Ja sam ga kupio i koliko vidim odličan je, ali zbog veličine moram da ga zamenim i uzmem Vision Gillie, koji je isto dobar, ali ti je skuplji.
 
Vrh Dno