vision ili greys

Exquis

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2013.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
sta je po vama bolji izbor, vision vipu 9 ft #6 ili greys gs2 9 ft #6
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
nisam probao ni jednog od ta dva ali imao sam stap I od jedne I druge firme...onako subjektivno, moje licno misljenje, bolje greys jer u slucaju reklamacije sve ide bez ikakvih komplikacija I ako si polomio kakav deo stapa u nedelju dana dobijas novi...ne placas deo ili popravku nego samo postninu kada ti saljes sto je mozda 10tak evra. Greys je maksimalno ozbiljna I korektna firma do svojih kupaca. Ko voli Visiona (ja ne) neka kaze kakvu dobru I o njema pa se ti sam odluci. ;)
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Sa Greysovim proizvodima kao i sa Visionovim nikada nisam imao problema, jednom prilikom, svojom greškom sam ispustio maticu koju drži špulu
na Vision XLB čekrku. Nakon tog nemilog događaja obratio sam se distributeru, u ovom slučaju firmi "Travar" iz Srbije, iako sam ja iz Bosne i Hercegovine, u Bosni nemamo predstavnika za Vision proizvode. Bilo kako bilo, iz firme "Travar" mi rekoše da se obratim centrali firme Vision u Finskoj, naravno da sam ih kontaktirao, a oni mi rekoše da se obratim lokalnom distributeru, ponovo sam se obratio "Travaru" i opet ista priča. I tako par puta tamo amo, na kraju sam izgubio volju, poslije toga sam se zarekao nikad više "Vision". Što se Greysa tiče nemam iskustva, ali jeste imao prijatelj koji kaže da su besprijekorni u svakom pogledu. Što se mene tiče "LOOP forever"  :bye:
 

Exquis

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2013.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
znaci sa vision ima problema sa distributerom, to sam jos negde procitao na forumu. nego koji li je bolji od ta dva stapa po osobinama, tvrdoca, brzina, bacacke sposobnosti, balans, itd sto je bitno za stap?
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Nema vise Vision nikakvih problema sa distributerom! Sada je distributer Eurofish Cacak pa pogledaj za koliko je resen problem Silviu koji se isto tako "vukao"sa Travarom  vise od godinu dana! Covek je cak javno ovde na forumu pohvalio Baticu i Saleta (Eurofish)!
Licno sam od njih narucio od kada su postali distributeri 2stapa,2cekrka,weders pantalone,jaknu i jos par sitnica! Jednostavno znam da ako ikakvih problema budem imao da ce biti u najkracem roku reseno!
Pozdrav i ne brini ako se odlucis za Vision!


Tapatalk
 

Exquis

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2013.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
eurofish za sada nema vision koji meni treba, tek ce biti na prolece, a kod travara ima. dok greys mora da se naruci u poljskoj.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
kada kontaktiras Greys direktno ne pitaju I ne kompliciraju nista....u startu resuju problem I ozbiljno te uzmu u obzir kao stranku. Od mene imaju tu veciti +. Vision vec u startu proba da se otarasi obaveze, to sam dozivio na slican nacin kao Benjamin. SaTmo na neka pitanja informativne naravi sam dobio vrlo neprimeran odgovor od strane nekoga ko je dobio neku lovu od mene....od tada pa za vazda to je bila I zadnja para od mene u njihov budzet. Ako su se stvari promenile ako su...svaka im cast ali I dalje kod mene imaju veliki -.

 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Pozdrav Exquis, Greys možeš da naručiš i u Bosni,Trend MV Banja Luka. :bye:
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Pozdrav Nenade, ja sam napisao da sam se direkt obraćao centrali Visiona u Finskoj u vezi problema sa Travarom, međutim nisu ništa uradili povodom toga, niti su me naknadno kontaktirali. Lično posjedujem Visionov čekrk XLB koji odlično odrađuje pos'o, nemam ništa protiv njihovih proizvoda, ali imam protiv njihovog odnosa prema kupcima (nama). Vjerujem da su sadašnji  predstavnici Visiona u Srbiji korektniji prema svojim mušterijama.Vidi se iz nedavno napisanog članka od kolege Silvia, sve pohvale za Eurofish Čačak.
 

Exquis

Junior member
Učlanjen(a)
05.03.2013.
Poruke
27
Broj reagovanja
0
hvala na informaciji. jel salju posiljke u srbiju?
 

Benjamin

Senior member
Učlanjen(a)
28.11.2012.
Poruke
420
Broj reagovanja
182
Lokacija
Doboj, BiH
Ja mislim da šalju, ali bi bilo najbolje da ih sam kontaktiraš. Ovo su brojevi telefona : Tel: 00387 51 465 441, 00387 51 433 200,
sretno.
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Benjamin je napisao(la):
Pozdrav Nenade, ja sam napisao da sam se direkt obraćao centrali Visiona u Finskoj u vezi problema sa Travarom, međutim nisu ništa uradili povodom toga, niti su me naknadno kontaktirali.
Kako nisu uradili!? Vidis da su ukinuli Travaru dilerstvo? Upravo ceste zalbe su bile razlog za njihov ovakav potez!
Politika Visiona je da sva pitanja vezana za garancije idu preko dilera!
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Strasna kombinacija..
Vision Extreme i XLA
 

Prilozi

  • IMG_1445 (1).jpg
    IMG_1445 (1).jpg
    462,8 KB · Pregleda: 243

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Nenad Bugarcic je napisao(la):
Kako nisu uradili!? Vidis da su ukinuli Travaru dilerstvo? Upravo ceste zalbe su bile razlog za njihov ovakav potez!
Politika Visiona je da sva pitanja vezana za garancije idu preko dilera!


Nisu glavni razlozi ukidanja dilerstva Visiona Travaru bile"ceste zalbe"...druge su stvari u pitanju, totalno nevbitne za funcionisanje ovih nasih foruma...Da su zalbe bile problem, daaaaaaaavno bi to neka ozbiljna firma(a za nase uslove Vision to nije)uradila...
Moj glas ide za Greys....pardon ...SAGE  :) :nowink:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
PROTA71 je napisao(la):
Nisu glavni razlozi ukidanja dilerstva Visiona Travaru bile"ceste zalbe"...druge su stvari u pitanju, totalno nevbitne za funcionisanje ovih nasih foruma...Da su zalbe bile problem, daaaaaaaavno bi to neka ozbiljna firma(a za nase uslove Vision to nije)uradila...
Moj glas ide za Greys....pardon ...SAGE  :) :nowink:

upravo tako, greys, (sage, orvis, scoot...) :D

ako ja kao stranka postavim pitanje I ovi me odbiju na brzaka ili mi uopce ne odgovore ma bre mogu da imaju kakav god oce proizvod ali meni su se zagadili maksimalno...

 
Vrh Dno