Vision ili Redington?

thedule

Junior member
Učlanjen(a)
02.08.2013.
Poruke
39
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Posle puno čitanja sveo sam izbor štapa na Vision Vipu ili Redington Pursuite. Oba štapa klase 5 i dužine 9. Cena je približno ista.

Voleo bih da čujem Vaše mišljenje i predloge i komentare.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Hmmm.....navijacki......redington  :) Jbg od kad je pod Sage-om navijam i za redington.
Pojma nemam kakav je ovaj stap , probao sam neke druge, jeftine a i one manje jeftine i stvarno su superiska(ako mozes jeftino da dodjes do istih)...
Vision necu  ni neprijatelju preporuciti.
Koliko para toliko i muzike...kad su novci slicni, vatam se za garancije, fizicki izgled i da...pitam zenu, kao pravi papucic...pusti ove nase savete  :nowink:
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
jeste da je cigan ali svaka mu na mestu........
 

thedule

Junior member
Učlanjen(a)
02.08.2013.
Poruke
39
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Ako pitam ženu, shvatiću da meni u stvari ne treba štap za pecanje, ali eto ima lepih čizmica na sniženju...  :(

Elem, ovi štapovi su oko 120 eur, a ima i Redington crosswater za 60-70 eur.

Koje si ti probao?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.185
Lokacija
Čačak
thedule, pusti protu on je covek maneken. :p

iskreno i meni je redington zbog ovog sto prota kaze prvi izbor, medjutim, godinama vec koristim vision3zone i prezadovoljan sam, prava mazga od stapa
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ni po svaku cenu ne mesaj zenu u nista sto ima veze sa pecanjem.... :D ;)

ko sto prota kaze i ja tako mislim

ali od visiona sam i ja koristio  3zone i nisam mu nasao neke mane iako sam ga posle prodao zbog nekih mojih drugih zamerki do visiona...kako god, najbolje se sam odluci...saveti su uvek dobro dosli ali na kraju je najvaznije sta se tebi svidja vise ;)
 

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
PROTA71 je napisao(la):
Hmmm.....navijacki......redington  :) Jbg od kad je pod Sage-om navijam i za redington.
Pojma nemam kakav je ovaj stap , probao sam neke druge, jeftine a i one manje jeftine i stvarno su superiska(ako mozes jeftino da dodjes do istih)...
Vision necu  ni neprijatelju preporuciti.
Koliko para toliko i muzike...kad su novci slicni, vatam se za garancije, fizicki izgled i da...pitam zenu, kao pravi papucic...pusti ove nase savete  :nowink:

Mozemo li da znamo zasto treba izbegavati Vision tj. zasto on nije dobar?  Za nas pocetnike je veoma bitno da znamo sta je to sto je kod iskusnijih kolega formiralo pozitivno ili negativno misljenje.
Mnogo bi nam pomoglo ako bi podelili detalje sa nama.
 

Nenad Bugarcic

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2012.
Poruke
164
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Moja losa iskustva su bila povezana samo sa dilerom,a sto se samog Visiona tice..roba im je super! Za taj cenovni rang oni su u samom vrhu!

Sto se tice dilerstva kod nas,cujem da sada imamo novog dilera koji se vec mnogo puta dokazao kao neko ko ceni kupca i sve cini da bilo kakve probleme u naj kracem roku resi.. Naravno pricam o garanciji ukoliko se ne daj Boze nesto desi!
Nije mi samo jasno sto prestadose Catapult(jednorucni) da proizvode!?!?


Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Moja losa iskustva sa Visionom se odnose samo na cekrk GT koji ni neprijatelju ne bih preporucio. Sve ostalo je vrlo korektno za pare koliko kosta, Sto se tice stapova neke serije mi se svidjaju vise a neke manje ali tako je za sve proizvodjace.
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
vision je dosad bio njesra...kako je promenio dilera postade super... :D :D :hammer: :hammer: smesno da ne moze biti smesnije
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.115
Broj reagovanja
942
Da li se može dobiti ime i kontakt tog novog dilera jer već 3 mjeseca pokušavam realizirati reklamaciju za štap kod travara ali konstantno dobijam info krajem ovog pa krajem idućeg mjeseca!
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Ranije je moglo tako ,ali u zadnje vreme su uputili sve one koji imaju problem (lom) da se obrate distributeru,a njega boli uvo.
Ja sam za pafr drugara dobio rezervne delove i to sa sve novom futrolom za štap,ali to je bilo špre 2-3 god
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
schok je napisao(la):
vision je dosad bio njesra...kako je promenio dilera postade super... :D :D :hammer: :hammer: smesno da ne moze biti smesnije

A sto njesra? Kombinezon me sluzio dobre 3.5 god bez greske i to u periodu kad sam non stop musicario. Catapult je dobar stap pa i GT4 je dobar stap. Ovi jeftiniji su koliko para toliko muzike. CDC cekrk odlican a XLA vrhunski. I zasto je Vision njesra?
 

schok

Senior member
Učlanjen(a)
19.12.2011.
Poruke
322
Broj reagovanja
0
simpson H je napisao(la):
A sto njesra? Kombinezon me sluzio dobre 3.5 god bez greske i to u periodu kad sam non stop musicario. Catapult je dobar stap pa i GT4 je dobar stap. Ovi jeftiniji su koliko para toliko muzike. CDC cekrk odlican a XLA vrhunski. I zasto je Vision njesra?
ma nisam ja rekao da je sr..e,nego na konto misljenja sa foruma ga tako okarakterisali,kao proizvodjaca nizeg ranga kvaliteta.
 
Vrh Dno