Pozdrav svima,
nakon varaličarenja zagrizao sam za nimfarenje i već imao par ulova na Neretvi, Prači i manjim rekama u okolini.
Štap koji sam kupio je Loomis Euronymph IM12 #3, 10ft, na njemu čekrk Loomie Radius 0/4# na kojem je došao LMF fly line XP Sense.
Sistem koji sam postavio jeste da je na čekrk prvo namotan beking pa fly line. Na fly line nastavio oko 5m duocolor indicatora i zatim metar ili više fluokarbona u zavisnosti od dubine na kojoj se peca.
Interesuje me da li je ovaj sistem iole dobar, šta promeniti.... I da, kako je neko već pisao, ukoliko je manja reka, fly line i ne izađe iz provodnika.