WIRED BUNKER

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
fly-wired_bunker.JPG
by Capt. Chris Newsome

Idealno je vreme za štuku, pravo godišnje doba za one velike i debele mamice. Ovaj strimer poznam več dugo vremena ali još ga nisam vezao niti probao. Konačno sam sam sebe naterao nabaviti nešto materijala da bi konačno probao navezati čim uvatim vremena ovu imitaciju jer me več dugo kopka želja da to uradim. Sada imam nešto perja i bucktaila istih boja tako da sada to več može da ima smisla da se radi.

Evo Linka sa SBS-om pa probajte i vi. Pa ko' može daj da probamo zajedno pa da izmenimo iskustva kako če se dopasti štukicama >>>LINK

Vidim da u originalnom receptu nema nekog dodatnog otežanja na ovom strimeru pa ču ja da mu to dodam mojim olovnim očima zbog akcije samog strimera prilikom vođenja.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Da,ovaj recept i strimer sam video,malo deluje komplikovano,ali princip je da se prirodnim materijalima održi široka silueta strimera!Ko ima štuku u blizini,treba da veže par ovakvih!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
trenutno nisam kući gledam sve ovo preko drugog pc-a dok čekam neku ekipu...pa kontam šta bi još dodao. Mislim, i ovako mi deluje super ali pored toga što bi mu ja dodao olovne epoxy oči dodao bi mu i kod glave mallard flank perca koja bi dobro izgledala kao i šrkžni poklopci.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Strimer jako dobro izgleda,ali ko zna kakav bi bio nakon napada neke štujke od tri-četiri kilograma!Ne znam,ko proba neka javi :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
znam da love njima npr. strjpere a štuja, to če da vidimo.
 
Vrh Dno