woolly bugger

milankrezner

Senior member
Učlanjen(a)
14.12.2012.
Poruke
150
Broj reagovanja
0
Lokacija
Rijeka
Moje prve muhe ikad zavezane

rjees0.jpg


hulhzs.jpg


2luugjk.jpg


Udice su #8 jedan ima olovnu zicu i mesinganu glavu dok drugi ima samo olovnu zicu i bas taj bez mesing glave je bio lovan.
Sve materijale sam imao osim nogu to sam isao u kokosinjac nac nekakvo perije  :hammer: i eto naso i svezo lovne muhe.
za prve muhe ja sam prezadovoljan, inace ove male spicange sto drze muhe to je ujedno i stega za vezanje muha
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Bravo Milane :)

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Milane, bravo ! Drago mi je da si istrajao u FF-u , započeo uspešno FT i nalovio se novembarskih klenova  :tbumb:.
 

hogar_strasni

Senior member
Učlanjen(a)
23.09.2009.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Trstenik
Danas sam bacao woolly-ja i prvi put ga vodio kao strimer. Do sad sam ga vodio dead drift-om i ni cvrkanje. Izasao na sat vremena pred sumrak i na nimfu nista. Rekoh da probam woolly-ja kao strimera. Za 15 min upecao 6 klenova, sitnijih.
Od sad moj favorit za klena, ali mi upreda tipet. Pre svakog zabacaja sam morao da raspredem tipet. Lider je Airflo tactical 9' 3x pa sam ga skratio nekih 30cm i stavio tippet ring pa vezao nekih 40cm Trabbuco 0,18. Da li je tipet tanak pa ga zato upreda ili zato sto je hackle od genetskog petla?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
hogar_strasni je napisao(la):
Danas sam bacao woolly-ja i prvi put ga vodio kao strimer. Do sad sam ga vodio dead drift-om i ni cvrkanje. Izasao na sat vremena pred sumrak i na nimfu nista. Rekoh da probam woolly-ja kao strimera. Za 15 min upecao 6 klenova, sitnijih.
Od sad moj favorit za klena, ali mi upreda tipet. Pre svakog zabacaja sam morao da raspredem tipet. Lider je Airflo tactical 9' 3x pa sam ga skratio nekih 30cm i stavio tippet ring pa vezao nekih 40cm Trabbuco 0,18. Da li je tipet tanak pa ga zato upreda ili zato sto je hackle od genetskog petla?
Verovatno previse hackle imas

Sent from my DUK-AL20 using Tapatalk

 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Bitno je i kako je hakl namotan, ako su pedantno složeni namotaji '' pod konac '' što se kaže, više se i upreda.  ;)
 
Vrh Dno