Wrist Support

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Razmišljam već neko vreme o nabavci Wrist Support-a ali sam ipak odlučio da sam napravim jer je jednostavno a prodajne cene su previsoke. Naime čitao sam na raznim komercijalnim sajtovima kako ovo pomagalo znatno utiče na kvalitet zabačaja. Pomaže početnicima da ne obaraju štap previše unazad
fishing_instruction.gif
, bla, bla, bla... iskusnima da dovedu zabačaje do savršenstva i tako to.

F-RWW.jpg


Jel koristi neko ovo pomagalo i kakva su zapažanja?

Ja sam rešio da probam i samo da nabavim lepu tanku kožicu i one čičkove za jakne i napraviću model po svom ukusu. Cenim da ću posle X godina zabacivanja muva da poboljšam
overhead-cast.gif
ove uglove (casting arc) i razmake između stajnih tačaka vrha štapa u back i front zabačaju (casting stroke).
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
moj drugar ga je sam napravio i imam zelju i ja ali nikako da se zainteresujem da nadjem neku skicicu da ne bi improvizovao...
mislim da je jako korisna stvar
 

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
Ako neko pronađe skicu nek je postavi ovde, bio bih mu zahvalan.
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
,,Previse zgloba,, otvara loop i kvari ceo zabacaj , vrlo cesta grska kod pocetnika evo jos jednostavnijeg resenja , bacajte malo ovako dok misici ,,zapamte'' polozaj i onda se vratite na normalan grip i samo nastavite.
 

Prilozi

  • IMG_0164.jpg
    IMG_0164.jpg
    96,9 KB · Pregleda: 187

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Sutra idem kod Mikija Banzu i kupujem kožicu ekstra kvaliteta i pravim ovu napravu. Rezultate ovih dana objavljujem kao i skicu.
 

denmil

Full member
Učlanjen(a)
07.02.2010.
Poruke
774
Broj reagovanja
70
Lokacija
Svrljig - Trnava
Skica ne moze na forum dok ne proverimo funkcionalnost...
Test, pa tek onda upotreba za siroke musicarske mase  :D :D :D
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.101
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Razume se, neću da širim u javnost neproverene specifikacije raznih tamo mušičarsko-zabacivačkih pomagala.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
  Probao sam sa ovim i u prvo vreme mi se svidjalo i odgovaralo. kasnije , posle npr pet minuta, je samo smetalo.

potrebno je samo da se zna koji polozaj podlaktica i zglob moraju imati u trenutku stopa, tj koji ugao
 
Vrh Dno