www.zah.co.yu/Fishing/Links.htm

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Evo vam dobar sajt se gomilom proizvodjaca ribolovackog pribora. Prosle godine sam smorio skoro sve firme sa ovog sajta za katalog za '05. Bez problema mi je stiglo nekih 20-ak kataloga. Isto planiram i ove godine.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Odilcan link. Dati su linkovi za sve vazne proizvodjace ribolovackog pribora!
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Inace americka (namerno malim slovim) firma Sage mi je uz katalog poslala i DVD sa filmicem od oko 15 min u kojem je prikazan nacin konstruisanja i proizvodnje musicarskih stapova. Mozda su mislili da cu da ih zastupam na nasem trzistu !?! :-x
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Kako ti je stigao??? Ja sam naruci jebem li ga koliko puta, ali dzaba. Verovatno marisu postari!
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Najobicnijom postom iz amerike su mi stigli katalozi Sage-a i Lamiglas-a.
Ja sam svima sa te liste slao mail tipa: bla bla bla planiram ove godine da nakupujem pribora i bla bla bla. Ostavim adresu, broj telefona i E-mail. Kazem ti dosta se primilo i poslalo mi kataloge.
E da DAM me je uputio na naseg distributera u BG,oni mene nazovu (posto su ih Nemci iscimali) i ja posaljem druga koji tamo studira on lepo kaze da je dosao po kataloge i podigne ih. Naravno katalozi su bili na moje ime.
 

rasho

Senior member
Učlanjen(a)
29.11.2005.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Novi Sad
ia ja sam narucivao kojekakve kataloge ali jedino sto mi je stiglo su katalozi iz orvisa i cabelas-a...tacnije iz orvisa mi nije stigao ove godine ali iz cabelas-a stizu redovno vec zadnje 3-4 godine.....nikad nisam konto da cu nesto uzeti ali ove godine u proljece od silnog gledanja nisam mogao iydrzati tako da sam morao naruciti neke stvarcice
 
Vrh Dno