Yeti Sports- Ko je apsolutni car?

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Za one koji neznaju Yeti sports je serija online igara, EXTREMNO ZARAZNIH! E sad kakve ovo veza ima sa musicarenjem? Apsolutno nikakve, a zato ovaj deo foruma i postoji. Otvaram takmiceni u sledecoj igri koja se nalazi na sledecoj adresi

http://www.donpixel.com/play/es/060201201034/

Pravila su jednostavna. Igrate igru i kada napravite rekord treba da ga nekako verifikujete. Ovo se jednostavno postize tak osto kliknete na print screen dirku na tastaturi i onda otvortite npr. Photo shop. Otvorite novi falj i samo kiknite paste. Dobicete sliku! i tu sliku posaljite. Onaj ko postavi najbolji rekord dobija vecito divljenje ostalih clanova sajta! Rok za postavljanje rekorda neka bude 2 nedelje a mozda i produzimo!

evo mog pa da vidimo ko cepa kapitalce a ko sitnu boraniju
 

milper

Newbie
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Druze Lucky ponosni vlasnice :))

Ovako to rade ciklidasi!! :)
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
A ovako rade oni koji znaju da koriste COREL PHOTO-PAINT
 

Djenka

Junior member
Učlanjen(a)
24.01.2006.
Poruke
31
Broj reagovanja
0
Nisam mogo vise od 13.000 pa sam dodao kolko mi treba!!!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ko bude varao njegovo ime bice stavljeno na slovo srama i DOZIVOTNO ce biti okarketisan kao NAJVECA PIZDA! :lol: :lol: :-x fly_puca fly_sexo fly_violent fly_violent fly_3some fly_puke fly_puke
zezam se naravno!
 

WereWolf

Newbie
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
HE HE HE !!!

Pozdrav svim musicarima od vaseg webmastera nemusicara ;) Pa red je da i ja napisem svoj prvi post ovde i to bas na ovako lep nacin!
Milpere, bolestan sam vec nekoliko dana, crkavam. Danas sam zivnuo malo te dobih napad igranja ove extremno zarazne i nezdrave igrice ;) Celo popodne pokusavah da oborim tvoj rekord i sav srecan se okacih da se pohvalim kad eto mi tamo iznenadjenja! G-din Simpson vec ga oborio! E, a onda sam skakutao jos pola veceri i eto mene opet sa novim rezultatom...
Simpsone nadskocio sam te ;) he he... Cik preskoci me da te vidim ;)

Aj cao

Vas novi SAMPION!!! :)))))
 
Vrh Dno