Zanimljivi video snimci

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Zvezdane fantasticna borba,ovakvih boraca vise nema i zgadilo mi se da gledam misicave crncuge koje posle 2 dobra udarca vec od straha

  i jake obeshrabrenosti jedva pruze ruku ili se''grle''. Ovde vidimo 2 lava,jednog sto bez garda prima opake udarce i pobedjuje i drugo koji

posle vise padanja i ustajanja pokusava levim kroseom da nokautira (srce za medalju).

Postoji u box zargonu ''telefoniranje'',tj sekund pred udarac boxer najavi udarac tako da ko lepo cita moze i bez garda da se skloni i zada udarac.

To citanje je poznavao veliki ''Ali''. Upravo zbog kvaliteta sadasnjih borbi sam prestao da pratim box.

Rej S. Leonard je proglasen za najinteligentnijeg boxera ikada a na IQ moze da mu svaki covek. Voleo sam njegove borbe da gledam ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Mafke,slažem se da su to poslednje velike borbe.Tad se zadavalo puno strahovitih udaraca,ali se boga mi i primalo.Kad gledam Alijeve,Frejzerove i borbe još nekih boraca,ne mogu da verujem kakve su udarce primali stojeći.Pa i Ali, koji je dobio onaj strahoviti kroše u prvoj borbi sa Frejzerom,nije na patosu ostao ni sekundu,ustao je odmah,i to 15. rundi čini mi se.
Ali je zaista imao čeličnu bradu i znao je da primi muški udarac.Ona zadnja borba u Manili je bila borba titana,na život i smrt.Koliko su sve te batine uticale na Parkinsonovu bolest Alija;sigurno jesu.Sećam se da je u nekom intervjuu pred kraj života Frejzer izjavio:"I did a job!"
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
MAFKE je napisao(la):
  Zvezdane fantasticna borba,ovakvih boraca vise nema i zgadilo mi se da gledam misicave crncuge koje posle primljena 2 dobra udarca vec od straha

  i jake obeshrabrenosti jedva pruze ruku ili se''grle''. Ovde vidimo 2 lava,jednog sto bez garda prima opake udarce i pobedjuje i drugo koji

posle vise padanja i ustajanja pokusava levim kroseom da nokautira (srce za medalju).

Postoji u box zargonu ''telefoniranje'',tj sekund pred udarac boxer najavi udarac tako da ko lepo cita moze i bez garda da se skloni i zada udarac.

To citanje je poznavao veliki ''Ali''. Upravo zbog kvaliteta sadasnjih borbi sam prestao da pratim box.

Rej S. Leonard je proglasen za najinteligentnijeg boxera ikada a na IQ moze da mu svaki covek da mu pozavidi. Voleo sam njegove borbe da gledam ;)
 

MAFKE

Senior member
Učlanjen(a)
23.12.2012.
Poruke
363
Broj reagovanja
1
Lokacija
jagodina
  Zvezdane,narod kao narod uvek pun pakosti je prozvao Alija,da iz slabosti na batine onako i ''leprsa'' i nema *uda da udje fajterski kao npr.

Foreman. Da bi se  dokazao  ''glupoj masi'',poceo je Ali da menja stil i namerno prima zestoke udarce.

Kakvi su to udarci i kako bi podneo nespreman covek ''sa ulice'',govori izjava jednog od najvecih majstora Kung-fua koji je izjavio da bi mu

najopasniji protivnik bio profesionalni boxer teskas,upravo neki od pomenutih boraca.

Grubo poredjenje je i to da pas koji za par minuta moze da usmrti ''obicnog'' coveka,ovakvim boxerima pored povreda ne moze da ugrozi zivot !

Sto rece moj pokojni trener ''svakom klincu se kupuje lopta ili bicikl,ali ne i rukavice,zato postuj ''ovo''  ".  Pre par god. zbog tucice sam

dobio debelu uslovnu kaznu samo zato sto sam zaveden kao bivsi boxer :( .
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Jbg mafke imas zajeban aperkat...moras da budes zaveden  ;)
 

ramplinstinski

Senior member
Učlanjen(a)
11.10.2009.
Poruke
114
Broj reagovanja
1
Lokacija
Bgd
I da ne zaboravimo velikog Parlova http://www.youtube.com/watch?v=PIATQqf6OoQ, ovaj nokaut se dugo vrteo po spicama sportskih emisija :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
meni je boks teska glupost. ako nista onda zbog posledica koje nosi(kako je zavrsio mohamed...) svi skoro imaju skenjane noseve, manjak mozga....a tuca kakva god bila nije sport

 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.107
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Nemoj tako oholi, poenta ovog plemenitog sporta je u tome ko će koga pre da baci u nesvest, prava viteška stvar  :doh:
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
meni je boks teska glupost. ako nista onda zbog posledica koje nosi(kako je zavrsio mohamed...) svi skoro imaju skenjane noseve, manjak mozga....a tuca kakva god bila nije sport

Ako tako gledas jos veca glupost je udisanje vazduha ili zivot uopste jer vise ljudi umre od neke bolesti nego bokseri sto prodju kao Ali.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ti si jedan od najvecih demagoga koje znam :)
 
Vrh Dno