Zapadna Morava stari tok

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Vrlo interesantna voda.
1. Sta 'vatas tu? Sigurno klen dominira.
2.Gde si tacno nalazi taj stari tok?
3.Vidim voda ima blago mlecnu boju, dal' je takva vecim delom sezone il' ima nekih promena?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sale, ako ovde žive bodorke koje te zezaju, dolazim uskoro. Još ako ima crvenperki, ostaću zauvek  :doh:!
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
da da , tu zive 
ima po koja crvemperka ali manje ,  ima klena (velikih) , i skobalja   ,po neka stuka ali retka
sad zimi se obavezno ulovi i po koja pastrmka  i potocna i kalifornijska  (potocara je iz potoka koji se uliva u blizini , a kalifa iz ribnjaka na tom potoku)

a stari tok se nalazi u Ovcar banji ispod starog puta kod gornje brane (kako je tek tamo) , ali se ne vidi  sa puta jer Morava pravi krivinu
 

becko

Full member
Učlanjen(a)
07.11.2006.
Poruke
771
Broj reagovanja
20
Lokacija
Bajina Basta- Vlasotince
Opasna mesta ,koliko puta sam samo bio u iskusenju da izadjem iz auta i napravim pauzu musicareci klenove koji se suncaju  ispod mosta a pored onih stena uff, ali nikako da to i ostvarim ,mozda jednog dana. Interesuje me ima li  promene rezima vodostaja jer sam vidjao i vrlo malo vode ali i dosta visok nivo ?
 

Sjekloca

Full member
Učlanjen(a)
01.10.2007.
Poruke
913
Broj reagovanja
0
Jel ovo mjesto na samom ulazu u Banju, vise mostica? Ako jeste, ja sam tu silu musica pokidao... dok nisam ukapirao da su u pitanju krupni skobalji koji nista nisu hteli da uzimaju. :doh:
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
Sjekloca je napisao(la):
Jel ovo mjesto na samom ulazu u Banju, vise mostica? Ako jeste, ja sam tu silu musica pokidao... dok nisam ukapirao da su u pitanju krupni skobalji koji nista nisu hteli da uzimaju. :doh:

nije ovo je jos gore uzvodnu oko 1.5km  ,  a evo slika tog mesta gde si kidao muve
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
evo ga i dvorucni stap , od bolonjeza  fiberasa ali iznenadjujuce je kako cica sa ovim zabacuje  20m bez problema
peca na dve nimfe zecije uvo i fazanov rep  u razlicitim velicinama i hvata  :tbumb:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
OFF Vrlo zanimljivo. Nisam znao da neko i kod nas koristi spey. :tbumb:
 

eurofish

Senior member
Učlanjen(a)
01.10.2006.
Poruke
373
Broj reagovanja
0
Lokacija
CACAK
NAJINTERESANTNIJE JE STO  TEHNIKA ZABACAJA OVO CIKICE  JE SKORO IDENTICNA "PRAVOJ"
 
Vrh Dno