Grgeč/Bandar 2011

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ljudi jer samo ja peckam ove bandare ili...?  ???

 

Prilozi

  • PerchTime.jpg
    PerchTime.jpg
    63,8 KB · Pregleda: 335

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Evo jedan Vladin žutooki...
 

Prilozi

  • IMG_0765web.jpg
    IMG_0765web.jpg
    104,4 KB · Pregleda: 316

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Sale taj tvoj mnogo nešto "debo"  bandar ,ko loptu da je progutao ,vidi ovog mog kako je FIT !  :smoke:

p.s lepa fotkica...
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Evo i mene, da ne ispadne Šone kako ih samo ti loviš, vidiš da smo i mi ostali vrijedni. Fotka je "bljak" jbga ostao mi fotoaparat kod kuće, a telefon mi i nije neke kvalitete za ovo...

Bandar-1.jpg
 

sale guitar

Senior member
Učlanjen(a)
18.03.2009.
Poruke
214
Broj reagovanja
0
Šone je napisao(la):
Sale taj tvoj mnogo nešto "debo"  bandar ,ko loptu da je progutao ,vidi ovog mog kako je FIT !  :smoke:

p.s lepa fotkica...
:)
Evo imam i ja te kako ih ti zoves FIT  :smoke:
 

Prilozi

  • perch.jpg
    perch.jpg
    106,6 KB · Pregleda: 309

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Au,ja poceo ovih dana ciljano da musicarim grgeca, i taman sliko juce  jednog  za forum,al kad vido ove vase cisto me stid daga postavim,cekacu neke bolje dane,mozda nesto bolje i zakacim.
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Edine, ma nema stida, nije ovo takmičenje ko će većega nego da pokažemo šta se lovi, samo ti stavi, nema veze koliki je. (nije bitno koliki ti je nego da imaš auto  ;))
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Pa haj daga postavim,mislim imo sam i malo vecih al ovoga sam sliko,odgovara za ovu temu a i za najmanji fly ulovi,jedino ne odgovara za ''slucajni ulovi'' jer sam iso ciljano za njega,ovo je moj pocetak musicarenje grgeca,nadam se dace biti i vecih.
 

Prilozi

  • grgec.jpg
    grgec.jpg
    17,9 KB · Pregleda: 271

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
edine , veoma postujem tvoj entuzijazam i ljubav prema musicarenju  :tbumb: nema male i nebitne ribe kada covek voli ono sto radi . evo ja npr. nikada nisam ulovio grgeca ni slucajno ni ciljano na muvu , zato se radujem tvom uspehu i cestitam ti  :)
 

Edin-NP

Senior member
Učlanjen(a)
16.03.2010.
Poruke
141
Broj reagovanja
0
Lokacija
?
Hvala sasats .Mene je grgec prijatno iznenadijo sa svojom borbenoscu,bas je borben nije ono kao klen da samo vuce ka dubini,vec se pravo bori,a ovu nimfu na 12-ci sam kasnije izgubijo pasam osoto samo sa 16-ticama i tusam imao mnogo otkacinjanja,zato sam veceras napravijo par ovih pa idem sutra daih probam,pacu vas izvestit o uspehu.
 
Vrh Dno