ado bl.
Senior member
- Učlanjen(a)
- 21.02.2011.
- Poruke
- 149
- Broj reagovanja
- 0
Moj Gegula sto si te skobalje ganjao to nece ninastagegula je napisao(la):hvala na odgovorima samo sto se to meni desavalo leti a ne sada ...evo i slike mesta....
ni plovkarosi ga tu nemogu zakaciti. To mjesto je odma ispod brane kod one ozidane supice. Tu ima lipena razvali iduci put sacekaj malo uvece pa ces vidjedi kako tu lipen kupi suhu muhu, za nepovjerovati 
