Kafu????
ZaHebavas???
Pazi, da si rekao kukuruzno domace brasno sa mlina onako na kamenu mleven pa jos osmak...ili sikiru bosanku kovanu, pa i da razmislim, ali kafu..
Zivis i radis u Beogradu, pa ovde sve mozes da nabavis..strasno.
Idi u Bjeljinu pa kupi...taman se natankuj i kupi hemije i eto, preteci ce ti i za kaHvu

A i tema je Ribnik...nije nekaka razbribriga


