Ribnik

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.647
Broj reagovanja
573
Lokacija
Beograd
Da ne ide ko u skorije vreme ili je tamo trenutno da mi ponese nesto?
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.647
Broj reagovanja
573
Lokacija
Beograd
Ma kafu neku nekih par kg. Od kad su digli cenu dnevne dozvole na 50e nema vas nigde... EEEE
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
2.195
Broj reagovanja
220
Kafu????
ZaHebavas???
Pazi, da si rekao kukuruzno domace brasno sa mlina onako na kamenu mleven pa jos osmak...ili sikiru bosanku kovanu, pa i da razmislim, ali kafu..
Zivis i radis u Beogradu, pa ovde sve mozes da nabavis..strasno.
Idi u Bjeljinu pa kupi...taman se natankuj i kupi hemije i eto, preteci ce ti i za kaHvu:naughty:
A i tema je Ribnik...nije nekaka razbribriga :doh::doh::doh:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.647
Broj reagovanja
573
Lokacija
Beograd
Ma nije kafa jbt . Nesto za musicarenje i od musicarenja.
 
Vrh Dno